Lucie Bílá odhalila svoje telo! Porušila zásadu a jej priateľ ju odfotil v plavkách

Spokojná a šťastná Lucie Bílá doslova žiari. Jedným z dôvodov je zaiste aj jej mladý priateľ, pri ktorom 54 ročná viacnásobná česká slávica zreje do krásy. Aj ked‘ mala speváčka vždy zásadu nezverejňovať fotografie v plavkách, konečne ju porušila, nechala sa odfotografovať priateľom a sexi fotografiu zverejnila na svojom instagramovom profile.

Ešte pred pár rokmi sa Lucie vyžívala v extravagantných outfitoch, ktoré menila z koncertu na koncert. Dnes je v móde skôr decentnejšia a nosí jednoduché, legantné oblečenie. Radek Filip, jej nový mladý priateľ, z nej urobil šťastnú zaľúbenú dámu. Láska predsa kvitne v každom veku!

Fotografia, ktorú Lucie zverejnila, vznikla na spoločnej dovolenke v Chorvátsku. Na fotografii má oblečené rafinované čierne plavky, s krásnymi detailami. Lucka v nich vyzerá nádherne! Pod fotografiu napísala: ,,Týmto porušujem svoju zásadu, v plavkách nikdy nikam.“ Množstvo jej fanúšikov si myslí, že má nádhernú postavu a nemá sa za čo hanbiť. V plavkách by sa na ňu pokojne pozerali aj každý deň.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila),

Ještě chvíli a už se na společné foto nevejdu. 😂

No Description