Normálni muži vedia, že jedna žena stačí! Kto je to, skutočný muž?

V dnešnej dobe je ťažké nájsť skutočného muža, ktorý nás bude milovať a vážiť tak, ako si to zaslúžime. Je ťažké nájsť tú istú osobu, ktorá vás bude brať takú, aká ste. Je ťažké nájsť skutočného muža, vďaka ktorému sa budete cítiť ako najšťastnejšia a najmilovanejšia žena na svete.

Iba skutočný muž môže pochopiť, že jedna žena stačí.

Len skutočný muž si dokáže uvedomiť, že muži, ktorí sa stretávajú s veľkým počtom žien, sú sebeckí, plní žiadostivosti a ignorujú pocity svojej partnerky. Nie sú to skutoční muži. Pretože skutočný muž vie, že keď je niekto naozaj zamilovaný, svoje srdce dá len jedinej osobe.

Skutočný muž vie, že nájsť pravú, čistú a úprimnú lásku je ťažké, a keď ju nájdete, urobíte všetko, aby ste ju ochránili.

Skutočný muž vie, že pojem „dokonalá žena“ je iba výplod z Hollywoodu. Vie, že existujú nedostatky, nepríjemné návyky, rozmary, slabosti a obavy, no aj napriek tomu všetkému vás bude milovať.

Takéhoto muža nerozčuľujú vaše nedostatky. Pretože pre neho ste dokonalá a miluje vás za to, kým ste.

Skutočný muž bojuje za ženu, ktorú naozaj miluje. Chráni vás a je pripravený urobiť všetko pre to, aby ste sa cítili bezpečne.

Skutočný muž je vždy s vami. Nedovolí vás osamote, aby ste sa vysporiadali s vašimi problémami a obavami. Snaží sa vám pomôcť.

Skutočný muž vám zaručí, že sa naň môžete vždy spoľahnúť.

Skutočný muž je vždy čestný, aby neurazil vaše city a nezlomil vám srdce. Skutočný muž vám vždy hovorí pravdu bez ohľadu na to, aké kruté a bolestivé to môže byť, pretože vie, aká dôležitá je pre vás dôvera.

Skutočný muž s vami zdieľa vaše záujmy a záľuby.

Skutočný muž vás povzbudzuje a inšpiruje vás nielen svojimi slovami, ale aj skutkami. Verí, že vás motivuje.

Skutočný muž si vyberie výlučne vás, pretože niet nikoho, kto by v jeho srdci mal také špeciálne miesto!

zdroj:takprosto