Nový prírastok v rodine pani prezidentky. Zuzana Čaputová má malého psíka

Len pred pár hodinami sa naša hlava štátu, prezidentka Slovenskej republiky – Zuzana Čaputová, na svojej oficiálnej facebookovej stránke pochválila s radostnou správou. Do jej rodiny pribudol dlhoočakávaný prírastok – psík, ktorého nazvali Leon.

Pani prezidentka k zverejnej fotografii, kde drží Leona na rukách napísala: Rada by som vám predstavila nášho nového člena rodiny. Je to neskutočne učenlivý a živý psík. Volá sa Leon a už niekoľko týždňov nám robí veľkú radosť. Aj napriek tomu, že Leona má rodinka už zopár týždňov, pani prezidentka sa rozhodla odhaliť opäť kúsok súkromia až teraz.

Rada by som vám predstavila nášho nového člena rodiny. Je to neskutočne učenlivý a živý psík. Volá sa Leon a už niekoľko týždňov nám robí veľkú radosť. Aké zvieratko robí doma radosť vám? 🐶 #zuzanacaputova #mojaprezidentka #nasaprezidentka #vasazuzana #Slovensko #prezidentka #pes #leon #labrador #rodina #Slovakia #pet #dog #family

No Description

Nový psík našej populárnej prezidentky si tak okrem jej pozornosti vyslúžil aj pozornosť mnohých Slovákov, ktorí Leonovu fotografiu lajkovali a komentovali vo väčšej miere ako prezidentkine oficiálne príspevky.

Zuzana Čaputová

Do každej zo svojich pracovných ciest po Slovensku sa snažím zakompo… novať aj otázku životného prostredia a riešenia starých environmentálnych záťaží. Označenie „staré“ neznamená, že sú minulosťou. Práve naopak, sú to ekologické problémy, ktoré už desiatky rokov ohrozujú životy ľudí jedovatými látkami, ktoré spôsobujú obyvateľom v ich okolí vážne ochorenia.

zdroj:zuzanacaputova