Toto sú najkrajšie svadobné šaty roku 2020! Sen každej nevesty

Svadobné šaty, ktoré mnoho odborníkov prirovnáva k snu každej nevesty, ktorá chce byť vo svoj veľký deň princeznou, vyvolali toľko negatívnych rakcií, koľko nikto nečakal. Dôvod je jednoduchý.

Výber svadobných šiat je hotovou vedou. Musia dokonale sadnúť, musia vystihovať nevestinu osobnosť, charizmu, musia byť presne také, aké si ich vysnívala. Niektoré nevesty milujú luxus a tak si vyberú veľké honosné róby, iné su minimalistky a siahnu po jednoduchých, no o to dokonalejších šatách.

Nedávno sa na trhu svadobných šiat objavili také, ktoré rozpútali mnoho debát. Jedni ich milujú, no iní nenávidia. Šaty vytvorila istá istanbulská značka, ktorá je viac než extravagantná. Šaty sa skladajú z výstrihu v tvare písmena V a veľkej, nariasenej sukne.  Práve sukňa je dôvodom množstva nepríjemných komentárov. Niektorí z ľudí šaty prirovnávajú k použitému tampónu, kobercu z kúpeľne, či k placente.

An incomparable glow | #beauty in @dovitabridal wedding gown. Makeup : @zainab_mua_ Hair : @galina.kaya #saidmhamadphotography

No Description

A romantic dream | #beauty in @dovitabridal wedding gown #saidmhamadphotography

No Description

Niektorí naopak tvrdia, že tieto šaty žiaria originalitou a sú nádherné. Naopak, o použiteľnosti a o pohodlnosti návrhári nepovedali ani slovo. Čo si myslíte, dokáže sa nevesta v takýchto šatách pohybovať?

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dovita Bridal (@dovitabridal),


zdroj: instagram.com