Uložte si tieto obrázky a ukážte ich vášmu kaderníkovi! 30 spôsobov na nový účes pre blondínky, brunetky a ryšavky

Psychológovia hovoria, že väčšina žien si necháva robiť módne účesy preto, že chcú vyzerať atraktívne a sebavedomo.

My, zástupkyne nežnejšieho pohlavia, si tým zmierňujeme únavu a stres. Okrem toho sa neraz hovorí, že nový vzhľad vlasov je podvedomou túžbou k zmene v našich životoch. Možno na tom je kúsok pravdy…

Každý rok sú k dispozícii nové možnosti farbenia vlasov, a aby bol váš vzhľad štýlový a mladistvý, musíte porozumieť týmto módnym trendom. K tomu je však nutné poradiť sa s kvalitným odborníkom a prelistovať si nemalé množstvo zahraničných módnych časopisov.

Dne sme si pre vás pripravili 30 skvelých farbení vlasov pre blondínky, brunetky a ryšavky. Pozrite sa, inšpirujte sa a predstavujte si, že sa nachádzate na niektorom z týchto obrázkov.

Toto je najzaujímavejšia farebná úprava vlasov pre blondínky, ktorá bola v móde už roku 2017.

окрашивание волос

окрашивание волос омбре

окрашивание волос хной

V Hollywoode žije veľa hviezd s blond účesmi, napríklad známa blondína Margo Robbie, ktorá si necháva tmavé korienky vlasov a uprednostňuje nedbalý štýl účesov.

окрашивание волос балаяж

окрашивание волос в домашних условиях

окрашивание волос для цветотипа лето

Moderné možnosti farbenia vlasov sa opierajú o tradičné preferencie. No nejedná sa o biele pramene so žltým prelivom, ale brilantné kučery, ktoré zo seba vyžarujú zdravie.

Tento výsledok sa dosahuje farbením z tej istej farebnej palety kombináciou odtieňov: od tmavej čokolády a lieskových orechov až po zlatú pšenicu a strieborný blond.

окрашивание волос кофе

окрашивание волос при беременности

окрашивание волос

Trend tmavých korienkov preferujú mnohé modelky a hollywoodske herečky. Napríklad, Cara Delevingne a Chloe Moretz si farbia vlasy presne týmto spôsobom a ako herečka Margot Robbie, aj ony uprednostňujú ležérnejší štýl účesu.

стрижки и окрашивание волос

смывка и окрашивание волос

V prípade, že ste brunetka a túžite po zmene, pozrite sa na tento zaujímavý výber účesov…

модные стрижки и окрашивание волос

Aktualizujte svoj vzhľad aj bez radikálnej zmeny farby vlasov. Môžete si napríklad nechať zvýrazniť zopár pramienkov: teplé tóny vytvoria krásny efekt letných slnečných lúčov. Tento nápad sa vám zíde aj v prípade, ak nestihnete ísť na tohtoročnú dovolenku.

стрижки и окрашивание волос

прически и окрашивание волос 2017

Trendom Hollywoodu sú medové odtiene po celej dĺžke vlasov. Nositeľkou podobného účesu je aj herečka a speváčka Selena Gomez.

биозавивка и окрашивание волос

антибиотики и окрашивание волос

окрашивание волос с переходом

окрашивание волос с челкой

Pri čiernych vlasoch si môžete zvoliť klasické ombre s čokoladovým, ohnivým alebo svetlým odtieňom alebo kombináciu s tmavomodrou, ružovou, smaragdovou či nezvyčajnou fialovou farbou.

Moderná technika farbenia vlasov je symbiózou zvýrazňovania a tónovania, nielen štandardných čiernobielych kombinácií, ale aj prirodzených odtieňov.

окрашивание волос самостоятельно

Čo sa  týka ryšaviek, najúčinnejšou technikou farbenia vlasov bude balayage a shatush. Neodporúčame však experimentovať s ombre. Koniec koncov, príliš kontrastné prechody budú vyzerať neprirodzene.

окрашивание волос с затемнением корней

окрашивание волос омбре с челкой

окрашивание волос с начесом

A čo poviete na niečo takéto? Kombinácia teplých červených a chladných fialových odtieňov vytvára celkom zaujímavý výsledok, však?

окрашивание волос с внутренней стороны

окрашивание волос с бликами

Hlavnou výhodou je, že rôzne typy a metódy farbenia vlasov vám umožnia udržať štruktúru po celej ich dĺžke. Môžete zabudnúť na dorastajúce kontrastné korienky a rednúce lokne.

окрашивание волос с отросшими корнями

Farbenie vlasov je takmer posvätnou sviatosťou, diktovanou vnútornými procesmi, ktoré sú nahromadené v každom človeku. Po takýchto zmenách sa aj svet v našich očiach stane žiarivejším a farebnejším.

zdroj: takprosto.cc