Americká CIA vyzýva začínajúcich špiónov, aby našli rozdiely medzi týmito dvoma fotografiami

Mnohí z nás často uvažujú, aké by to vlastne bolo, byť tajným agentom. Cestovať do exotických miest a testovať najrôznejšie futuristické vychytávky.

Samozrejme, aby sme parafrázovali Liama Neesona, aby ste boli dobrým špiónom, musíte mať najskôr veľmi „konkrétny súbor zručností“. Tieto zručnosti by mali zahŕňať schopnosť pozorovania, pričom ideálny agent dokáže rozpoznať veci, ktoré by väčšina ľudí prehliadla.

Teraz Ústredná spravodajská agentúra (CIA) zverejnila fotografie pod názvom „všimnite si rozdiel“. Požiadala potenciálnych špiónov, aby medzi nimi našli 10 rozdielov. Dve fotografie sa na prvý pohľad javia ako dve rovnaké pouličné scény. Keď sa však pozriete trochu bližšie zistíte, že sú medzi nimi jemné, ale dôležité rozdiely. Rozdiely, ktoré by boli významné pre tých, ktorí hľadajú niečo podozrivé.

Podľa následného tweetu CIA:

Ak ste našli viac ako 10 rozdielov, cvičenie ste zvládli.

Niektorí jednotlivci spozorovali medzi týmito dvoma obrázkami dokonca 11 alebo 12 rozdielov, čo naznačuje, že by boli vynikajúcimi zamestnancami CIA. Jeden chlapík sa dokonca pochválil, že ich našiel za 10 sekúnd.

Zdroj: www.unilad.co.uk

Zdroj foto: www.unilad.co.uk