Čiperná 90-ročná dôchodkyňa si k dôchodku privyrába prostitúciou. Koľko zarobí?

V uliciach Slovenskej republiky sa o prostitúcií nehovorí tak intenzívne, ako v krajinách na zapáde. Aj ked‘ je táto forma zárobku bežna aj u nás a aj v menších slovenských mestách sa nachádzajú erotické salóny, nenachádzajú sa tam tak kontroverzné ženy ako inde. V jednej z amerických krajín sa týmto povolaním živí aj 90 ročná dôchodkyňa Sheila.

Na Slovensku sa mnoho erotických salónov vydáva za kultúrne, masážne či relaxačné salóny, ktoré však za zavretými dverami klientom poskytujú sexuálne služby. Prostitúcia sa často zvrháva v niečo iné a ako dôkaz poslúží aj prípad 10 ročnej dievčiny, ktorú znásilňovalo až 12 mužov. Ked‘ malé dievča nevládalo, nadrogovali ju takmer k smrti.

Monika Hullová z Akadémie Policajného zboru v Bratislave, sa k prostitúcií vyjadrila: „Vo väčšine prípadov je totiž prostitúcia ich jediným, pomerne lukratívnym zdrojom obživy a logicky nemajú záujem na tom nič meniť.“

90-ročná prostitútka Zdroj: Marlow Stern twitter.com/Zdroj: Marlow Stern twitter.com/

Sheila Vogel-Coupe je 90 ročná čiperná žena, ktorá sa tomuto povolaniu venuje len 10 rokov. Začala vo veku 80 rokov a to najmä preto, pretože po smrti jej manžela sa cítila osamelá a potrebovala spoločníka. Sheila tvrdí, že o zákazníkov núdzu nemá a počas jedného týždňa ju navštívi až 10 pánov, ktorí jej za jej služby platia. Podľa odhadov Sheila si k dôchodku prilepší až o 220 eur za týždeň.

90-ročná prostitútka Zdroj: youtube.comZdroj: youtube.com

Nejde mi až tak o peniaze. Páči sa mi, keď ma muži obdivujú, je to skutočne príjemný pocit. A ja vtedy viem, že som veľmi sexy a naozaj žiadaná. Sheila podľa vlastných slov miluje sex a nemieni sa ho vzdať ani v pokročilom veku. Ked‘ vo svojom dome očakáva muža, oblečenie sa do krátkej sukne a podväzkov.

Táto odvážna dáma je výnimkou, pretože prostitúcií sa poväčšine venujú ženy zo sociálne slabších pomerov, ktoré potrebujú peniaze na zaplatenie dlhov, či na drogy. Ženy, ktoré sa tomu venujú sú v našich končinách často ohrozované nebezpečnými mužmi a preto by si každá jedna žena, ale aj muž mali pred začatím veľmi dobre rozmyslieť, či do toho pôjdu.

 

zdroj:klocher.sk