Najemotívnejšia Extrémna premena. Tréner Maroš sa dokonca rozplakal od dojatia!

Druhým účastníkom Extrémnych premien sa stal 25-ročný učiteľ klavíra, Milan Varga. Na začiatku premeny vážil neuveriteľných 175 kíl a jeho BMI tak vykazovalo hodnotu 70. Takáto hodnota je ekvivalentom dvoch morbídne obéznych ľudí. Kvôli nadváhe tak Milan od svojich 12-tich rokov bral lieky na tlak no Maroš Molnár mu doslova zachránil život!

 

Mladý učiteľ klavíra priznal, že priberať začal približne v čase, keď sa jeho rodičia rozviedli. Cítil tak v sebe istú prázdnotu, ktorú sa snažil jednoducho zajesť. Čo sa týka jeho práve, nadváha mu spôsobovala problémy, keďže po dlhom sedení trpel bolesťami a pri hre na klavíri si nedokázal prekrížiť ruky. Okrem vysnívanej váhy tak bolo jeho snom zahrať si skladbu, pri ktorej si môže prekrížiť ruky.

 

Na počudovanie trénera Maroša sa mladík na nič nevyhováral a aj napriek tomu, že prvý tréning mu dal zabrať, Milan nikdy nefrfľal. Tréner mal obavy či si 25-ročný Milan nájde cestu k cvičeniu no počas celej premeny bol v nemom úžase. Najväčším kameňom úrazu však bola Milanova mama, ktorá ho veľmi rozmaznávala. Maroš sa preto rozhodol, že Milan sa na istý čas presťahuje do Bratislavy čo jeho mama znášala len veľmi ťažko.

 

Po roku driny však prišla zaslúžená odmena a Milanovi sa podarilo schudnúť 76 kíl! Maroš Molnár tak na galavečeri žartoval, že vlastne schudol jedného človeka ako je napríklad on. Celý galavečer sa niesol vo veľmi dojemnej atmosfére a ani samotný tréner sa slzám neubránil. Na záver sa šťastný a zdravší Milan posadil za klavír a zahral úryvok z Toreádora, pričom si dokázal pri hre prekrýžiť ruky. Ďalším prekvapením bolo to, že na pódiu sa objavil Filip Tůma, ktorý si pri Milanovom hraní zaspieval.

 

 

Čo hovoríte na Milanovu premenu?

zdroj:tvmarkiza.sk