Osobný strážca Kevin Costner prezradil dlhoročné tajomstvo princeznej Diany

Ako je známe, „kráľovná sŕdc“, legendárna princezná Diana, zomrela 31. augustom 1997 pri autonehode. Smútil za ňou celý svet a ľudia si na matku princa Williama a Harryho spomínajú s istou dávkou nepokoja.

Len nedávno, americký herec Kevin Costner, známy okrem inoho aj účinkovaním v kultovom hollywoodskom filme „Osobný strážca“ (1992), povedal v rozhovore pre magazín People, že princezná Diana mala hrať hlavnú úlohu v pokračovaní filmu.

Lady Di bola veľkou fanúšičkou filmu, v ktorom si hlavné roly zahrali Whitney Houston a Kevin Costner a soundtrack z filmu bol čoskoro populárny po celým svetom.

Škandalózna Sarah Fergusonová, ďalšia nevesta kráľovnej Alžbety, matka princeznej Beatrice a Eugénie, prispela k dialógu medzi Kevinom Costnerom a princeznou Dianou.

View this post on Instagram

😁😁#kevincostner

A post shared by Lisa😁リサ (@kostner__best) on

„Sarah bola mimoriadne dôležitá, pretože práve ona bola tou osobou, ktorá nadviazala komunikáciu medzi mnou a princeznou Dianou. „A čo sa týka mňa? Ja som tiež len princezná.“ Bolo vidieť, že sa tohto názoru drží,“ povedal Costner v rozhovore.

Ako si herec spomína, v telefonickom rozhovore bola Lady Di milá a nevedela skryť vzrušenie z jej práce pri natáčaní. Princezná sa veľmi obávala toho, že vo filme môžu byť nejaké pikantné či dokonca intímne scény a ona je ešte stále pod kontrolou kráľovskej rodiny. Takéto veci by mohli vyvolať ďalšie škandály.

„Pamätám si, že pri našom telefonickom rozhovore bola neuveriteľne milá, a keď stíšila svoj hlas, zahanbene sa ma spýtala: „Budeme mať bozkávajúcu scénu?“ Bola viditeľne nervózna, pretože každý jej krok bol kontrolovaný. A povedal som: „Áno, bude. Ale bude to len jedna epizóda a môžeme to urobiť dobre,“ povedal Kevin Costner.

Podľa námetu filmu mal Costnerov charakter chrániť princeznú Dianu pred nepríjemnými paparazzmi a potom mala medzi nimi vzplanúť láska.

Zaujímavé je, že „kráľovnú sŕdc“ si spájali s jej osobným strážcom Barrym Mannakeeom. V tých rokoch sa manželstvo Diany a Charlesa začalo pomaly rúcať a Barry bol pre ňu niekto, komu sa mohla ísť hocikedy vyplakať na rameno.

 

Keď sa o romániku Lady Di a jej ochrankára dozvedeli v kráľovskej rodine, bol okamžite presunutý na iný objekt. O rok neskôr Mannakee zomrel pri autonehode, ktorá sa spája s mnohými otáznikmi.

„Charles mi povedal: „Bol zabitý pri autonehode. Bol to najväčší šok v mojom živote. Vedel, že je to vražda, ale neboli k tomu žiadne dôkazy. Keď som videla, ako ležal predo mnou v ruinách, bola som z toho úplne zdrvená.

Následne po tom som s ním mala pomerne veľa snov a vyzeral v nich veľmi nešťastne. Zistila som, kde je pochovaný a priniesla som mu kvety na hrob. Podobné sny sa už viac neopakovali. Je to zvláštne, však? Samozrejme, nemala som hrať s ohňom, ale urobila som to. A popálila som sa,“ spomínala Diana so slzami v očiach.

Je smutné, že Lady Di dostala scenár k pokračovaniu filmu len deň pred svojou vlastnou smrťou … Myslíte si, že by z nej bola dobrá herečka? Podeľte sa o svoj názor aj v komentároch na Facebooku.

zdroj: https://lifter.com.ua/