Pozrite si dojemnú reakciu kresťanskej mamy v momente, keď jej syn povedal, že patrí do komunity LGBTQ+

Hlboko kresťansky založená mama bola celým internetom vychválená za reakciu na to, ked‘ jej syn prezradil obrovské tajomstvo, že patrí do komunity LGBTQ+. Jill Wallaceová sa označuje za milujúcu a podporujúcu kresťanskú mamu komunity LGBTQ+, čo dáva na svojej sociálnej sieti patrične najavo.

Jej podporu si verejnosť všimla takmer pred mesiacom, kedy sledujúcim na sociálnej sieti predstavila svojho syna Jaydena, ktorý jej prednedávnom odhalil, že je transsexuál.

Jill vo svojom videu vysvetlila, že je kresťanskou matkou a nezabudla dodať, že chce, aby všetci vedeli, ako sa s takýmto ťažkým zistením vyrovnala. Jill spočiatku pôsobila prísne a hovorila, že si so synom sadla kvôli závažnému rozhovoru, v ktorom sa jasne porozprávali o celom probléme. Následne sa jej správanie rýchlo zmenilo. Zrazu sa jej na tvári zjavil úsmev a spomenula, že po rozhovore sa spolu vybrali na nákup a ostrihať sa.

Jill ďalej povedala, že Jaydena miluje a poukázala na to, že bez ohľadu na to, kým ste a v čo veríte, svoje dieťa musíte milovať. Hrdá matka odvtedy zdieľa novinky o svojom synovi takmer každý deň.

Christian mum's response to son coming out as transZdroj: mamajillwallace/TikTok

Jayden po prezradení svojho skutočného „ja“ zdieľal vlastné video na sociálnej sieti svojej matky, v ktorom oslovil ostatných rodičov a povedal im, že ak je ich dieťa trans, musia pochopiť, že dieťa veľmi dobre vie, kým je. Jill taktiež vyzvala kresťanov, ktorí tvrdia, že byť LGBTQ + je nesprávne ba priam choré, a poukázala na to, že Ježiš v Biblii nikdy nikoho neodsudzoval.

Jill sa tiež podelila o rady, ako byť podporujúcim rodičom v ťažkých životných momentoch, akým môže byť aj moment, kedy dieťa prezradí tajomstvo o svojej skutočnej orientácii.

Jayden encourages parents to support LGBTQ+ childrenZdroj: mamajillwallace/TikTok

Jill si na sociálnych sieťach získala množstvo uznania. Ľudia ju dokonca označili za neuveriteľnú matku s obrovským srdcom. Jill však tvrdí, že jej profil je určený najmä tým, ktorí sa žiaľ podpory od rodičov a blízkych nedočkali.

Zdroj: unilad.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite si dojemnú reakciu kresťanskej mamy v momente, keď jej syn povedal, že patrí do komunity LGBTQ+”