VIDEO: Slovák zaútočil na predavačku lebo nemal rúško. Zákazník agresora spacifikoval!

Dodržiavanie platných opatrení na zamedzenie šírenia koronavírusu je v záujme každého občana, ktorý nechce byť za prešľap penalizovaný. Nosenie rúšok v interiéroch zariadení je už pre nás dennou samozrejmosťou no očividne nie pre úplne každého. Dôkazom toho je aj video z obchodu v Komárne, ktoré koluje v médiách a po internete.

Podľa portálu Ahoj Komárno, zákazník odmietol dodržiavať nariadenia a jeho agresívny výlev šokuje ľudí. Našťastie všetko skončilo dobre a do obchodu vošiel “záchranca”.

Na videu z bezpečnostnej kamery vidno ako pri pokladni stojí muž, ktorý údajne nemal prekryté dýchacie cesty. Pokladníčka ho tak odmietla obslúžiť pokým si nenasadí rúško alebo iné prekrytie (ľudia používajú aj rôzne šatky, šály, niektorí si na nos vytiahnu iba tričko). No to čo sa stalo potom nikto nečakal, muž na pokladníčku zaútočil a ranu uštedril aj zákazníčke pred ním, ktorá si balila svoj nákup. 

Aj keď tieto zábery vyzerajú hrozivo, mal celý incident pozitívny koniec. Do obchodu krátko pred útokom vošiel mladík, ktorý si chcel pochopiteľne nakúpiť. Netušil však, že sa stane hrdinom, keď proti agresorovi zakročil. Útočník sa pustil aj do mladíka no ten mu rany štedro opätoval a na zemi ho spacifikoval. V posledných sekundách videa je vidno, že ho z obchodu vyviedol “dobrovoľne – na silu”.

 

Celé video si môžete pozrieť TU:

zdroj: Ahoj Komárno