Zbavila sa “zlej” Denisy: Extrémne premeny jej zmenili váhu ale aj celý život!

Šou Extrémne premeny sa po pauze opäť vrátila na obrazovky TV Markíza. Tréner Maroš Molnár tak opäť pomáha obéznym ľuďom dopracovať sa k vysnívanému telu a ideálnej váhe.

V prvej premiérovej časti ste mohli vidieť príbeh mladej Denisy Masarykovej. Nadváha jej nedovoľovala otehotieť no aj napriek tomu ju jej manžel Tibor miloval. Po dosiahnutí jej sna však prišiel šok!

Toto je len začiatok, Denisu čaká extrémna premena už dnes večer na Markíze… #dnessledujem #extremnepremeny #extremeweightloss #chudnutie #fit #fitnessmotivation #marosmolnar #trener #markizalidernatrhu

No Description

Skomplikovala to choroba

Počiatočná váha mladej Denisy bola neuveriteľných 131 kíl, ktoré mladú ženu zaskočilo. Cesta za vysnívaným telom bola pre ňu tŕnistá a Denisa musela čeliť viacerým problémom.

v.

Komentáre (5)

Okrem zlého zdravotného stavu sa začali vynárať aj problémy v jej vzťahu. Aj keď bola na začiatku plná výhovoriek a na tréningoch bola nepríjemná, cieľ sa jej podarilo splniť. Stala sa aj vhodnou adeptkou na plastickú operáciu no vzhľadom na okolnosti týkajúce sa pandémie bola operácia odložená. 

Keď @maros_molnar zavolá Denise a vyberie si ju do šou, váži neuveriteľných 131 kg. Podarí sa jej prekonať samú seba a dosiahnuť vytúženú postavu? Sledujte v nových Extrémnych premenách už dnes o 20:30 na Markíze 🔝💪🏻 #dnessledujem #extremnepremeny #extremnepremenyslovensko #premiera #chudnutie #fit #extremeweightloss #fitness #fitnessmotivation

No Description

 

Neprišla iba o nadbytočné kilá

Po dlhom roku sa Denise podarilo schudnúť až 58 kíl! Okrem váhy však stratila aj svojho manžela Tibora, s ktorým si čím ďalej tým menej rozumela. Zo starej Denisy, ktorá bola neustále závislá na niečej pomoci sa tak snaží postaviť na vlastné nohy a začať svoj život odznova. Sen mať niekedy deti sa po odlúčení od Tibora rozplynul no Denisa tvrdí, že má v sebe blok. Bojí sa, že váhu by tak počas tehotenstva nabrala naspäť.

Krásna premena 👏 Denisa pod vedením @maros_molnar tvrdo makala a dnes je z nej iná žena, navyše ľahšia o 58 kíl 😍🔝 Blahoželáme! #tvmarkiza #extremnepremeny #extremnepremenyslovensko #chudnutie #fit #fitnessmotivation #predapo #extremeweightloss #weightlossjourney #weightlosstransformation #markizalidernatrhu

No Description

zdroj: markiza.sk / markiza.sk / markiza.sk