Líder ĽSNS, Marian Kotleba, má koronavírus. “ Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde“ píše Marián Kotleba

Tomás Rosina, advokát lídra ĽSNS, takmer pred týždňom oznámil, že bol pozitívne testovaný na COVID-19. Včera sa vraj o svojom pozitívnom teste na koronavírus dozvedel aj predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS), Marian Kotleba. 

Na sociálnej sieti uverejnil príspevok, kde píše: „Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde v pondelok 12. októbra. Nikto z nás pred súdom chorý nebol.

A po súde advokáti aj kolegovia poslanci aj ja.“ Kotleba v príspevku obviňuje najmä sudkyňu Špecializovaného trestného súdu – Ruženu Sabovú, ktorá vtedy rozhodovala v kauze 1488-eurových šekov. Súd rozhodol, že Kotleba je vinní a jeho zatiaľ neprávoplatný rozsudok znie – odsúdenie na 4 roky a 4 mesiace.

Vo svojom príspevku dodal: ,,Darmo som sudkyni vravel, že mi stúpa teplota. Darmo advokáti upozorňovali, že porušuje opatrenie predsedu súdu.

Objednávku bolo treba splniť za každú cenu! Budú ju stíhať za všeobecné ohrozenie?“ Sudkyňa sa počas pojednávania rozhodla pokračovať z dôvodu, že Kotleba pojednávanie úmyselne naťahoval a zdržiaval. Za toto úmyselné konanie ho viackrát upozornila aj sama sudkyňaPodľa predsedu Ľudovej strany Naše Slovensko by mal ísť celý parlament do karantény, pretože bol po súde až dva dni v parlamente.

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

 

Priatelia, takže včera som bol na teste a dnes prišiel výsledok. POZITÍVNY!
Čo to znamená?

1. Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde v pondelok 12. októbra. Nikto z nás pred súdom chorý nebol. A po súde advokáti, aj kolegovia poslanci, aj ja. Darmo som sudkyni vravel, že mi stúpa teplota. Darmo advokáti upozorňovali, že porušuje opatrenie predsedu súdu. Objednávku bolo treba splniť za každú cenu! Budú ju stíhať za všeobecné ohrozenie???

2. Keďže po súde som spolu s kolegami poslancami bol dva dni v parlamente, tak teraz, keď mám pozitívny test, by mal ísť celý parlament do 10-dňovej karantény. Pôjde? Alebo zas sme na Slovensku rovní a rovnejší? Ľudia maximálne po 6tich, ale 150 poslancov v parlamente nie je problém. Fakt som zvedavý.

3. Kollárovi som už písal.

Priatelia, takže včera som bol na teste a dnes prišiel výsledok. POZITÍVNY!Čo to znamená?1. Určite sme sa všetci…

Gepostet von Marian Kotleba am Donnerstag, 22. Oktober 2020

Zdroj: facebook/Marian Kotleba, aktuality.sk