Monika Beňová reaguje na kritiku od prívržencov ĽSNS: “Vaše životy sú rovnako prázdne ako vaše hlavy.”

Určite Vám neušla informácia o tom, že špecializovaný súd odsúdil Mariána Kotlebu za prejavy extrémizmu na trest odňatia slobody vo výmere 4 rokov a 4 mesiacov. Rozsudok ešte síce nie je právoplatný no aj tak je uzavretie tohto prípadu dôvodom na oslavu. Oslavovala aj Monika Beňová (Smer-SD), ktorá cez internet poslala kyticu sudkyni Ružene Sabovej ako pochvalu. Pod jej príspevkom sa našlo aj zopár nenávistných komentároch, na ktoré sa rozhodla reagovať.

 

“….smejem sa na primitívnych obdivovateľoch náckov, spravidla s falošnými účtami, ako sa tu chcú “rozohňovať” 😂😂😂😂počujte vy tragédi, nikto z vás tu nebude obhajovať fašistov lsns. Píšte si s nimi,” otvorila týmito slovami svoj status Beňová. Dúfa tak aj v to, že sa strana ĽSNS a všetky jej podobné definitívne zrušia. Znechutená je najmä faktom, že na propagáciu nacizmu a fašizmu zneužili rodiny v ťažkej životnej situácii čo považuje za bezcharakterné. 

….túto kyticu a veľké ďakujem dnes večer posielam do Pezinku, na Špecializovaný súd. Odsúdiť fašistu za prejavy a…

Gepostet von Monika Beňová am Montag, 12. Oktober 2020

Výhovorky, výhovorky, iba samé výhovorky

“A všetci tí, ktorí ich obhajujete ste úplne rovnakí. Neľutujem vás. Hanbite sa. A prestaňte otravovať svojou primitívnou hlúposťou normálnych ľudí,” dodala na margo ohlasov prívržencov ĽSNS na rozsudok. K znechuteniu ju priviedli aj “primitívne výhovorky kotlebovcov pred spravodlivými súdmi”. Vo svojej záverečnej reči tak Kotleba namietal argumentami, že v centrálnom registri zmlúv sa nachádza mnoho zmlúv, ktoré boli uzatvorené práve vo výške 1488€. Čítanie týchto zmlúv mu trvalo 20 minút za čo si vyslúžil aj poriadkovú pokutu vo výške 500€ za snahu oddialiť rozsudok.

Toto je celé znenie príspevku

….smejem sa na primitívnych obdivovateľoch náckov, spravidla s falošnými účtami, ako sa tu chcú “rozohňovať” 😂😂😂😂počujte vy tragédi, nikto z vás tu nebude obhajovať fašistov lsns. Píšte si s nimi. Všetky tie Sheily a hlavy vlkov, nikoho tu nezaujímate.
Vaše životy sú rovnako prázdne ako vaše hlavy. Tak vám treba. Verím že lsns bude definitívne zrušená a podobné strany zakázané. Až vtedy sa naša krajina konečne vysporiada s klerofašistickou minulosťou.
Je nechutné, ako sa bezcharakterne zneužívajú rodiny v ťažkej sociálnej situácii na propagáciu nacizmu a fašizmu. Je to rovnako nechutné ako primitívne výhovorky kotlebovcov pred spravodlivými súdmi.
A všetci tí, ktorí ich obhajujete ste úplne rovnakí. Neľutujem vás. Hanbite sa. A prestaňte otravovať svojou primitívnou hlúposťou normálnych ľudí.

….smejem sa na primitívnych obdivovateľoch náckov, spravidla s falošnými účtami, ako sa tu chcú “rozohňovať”…

Gepostet von Monika Beňová am Dienstag, 13. Oktober 2020

zdroj: Facebook Moniky Beňovej