Partner ju chcel mať pod kontrolou. Extrémnu premenu Ľubka dokončila aj bez neho!

Ďalšou adeptkou na Extrémnu premenu sa stala 37-ročná Ľubica Mrázová, ktorá vážila 131 kíl. So svojim partnerom sú spolu už dlhšie a bývajú spolu v Bratislave.

Spoločná vec, ktorá ich spája je jedlo. Ľubka sa teda hneď na začiatku priznala, že jej najlepším priateľom je gauč a už spomínané jedlo. Maroš jej tak dal šancu splniť si svoj sen zabehnúť maratón a priblížiť ju k jej túžbe po dieťati.

 

Okrem toho, že Ľubka zažila šok, že si ju Maroš do premien vybral, šokoval ju aj fakt, že ju prišiel podporiť aj Chris Powell. Ten je trénerom v americkej verzií Extrémnych premien, ktoré Ľubka paradoxne miluje pozerať.

Zo začiatku to nešlo tak hladko ako by sa očakávalo, keďže Ľubica nestíhala skĺbiť prácu, tréningy a čas s priateľom Rasťom. Ten ju málo podporoval čo mu vytkol aj sám tréner Maroš.

 

Toxický vzťah

Ľubka sa tak kvôli hektickému životu rozhodla pre ďalšiu radikálnu zmenu a dala v práci výpoveď. To sa nepáčilo jej mame a rovnako ani Marošovi.

Najväčší šok bol však to, že výpoveď v práci dal aj Ľubicin partner Rasťo. Týmto krokom chcel viac podporiť partnerku a byť s ňou celý čas.

No skôr to vyzeralo tak, že ju chce mať po kontrolou čo sa opäť nepáči ani Ľubkinej mame ani Marošovi. Tréner sa tak rozhodne, že Ľubicu opäť zoberie do bootcampu, kde sa stretne aj s Marošovou manželkou Zuzanou, ktorá Ľubici pomôže po fyzickej aj psychickej stránke.

 

Životná zmena od základov

Počas premien sa Ľubke splnil aj už spomínaný sen a zabehla si DM Ženský beh spolu s Marošovou manželkou Zuzanou. Tá jej pomohla aj s osobnými problémami a Ľubica sa nakoniec rozhodla, že sa s Rasťom rozíde a odsťahuje sa od neho. Krátko po tom však vo videodokrútke ukázala aj nového priateľa.

Na galavečeri ju úpenlivo čakala jej sestra a mama, keď vošla Ľubica do miestnosti vyrazilo im to dych. Tešili sa z toho, že je Ľubica konečne šťastná.

Okrem toho, že má nový vzťah sa jej podarilo schudnúť úžasných 54 kíl a doktor Boháč jej oznámil, že je vhodnou adeptkou na plastickú operáciu.

zdroj: extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk