VIDEO: Rodičia zobrali na včerajší protest aj deti, ktoré kričali: ,,Matovič je k**ot a treba ho zabiť.“

Včerajší, zrejme plánovaný, protest extrémistických skupín v Bratislave priniesol aj momenty, pri ktorých sa rozumným obyvateľom Slovenska pozastavuje rozum. Okrem toho, že sa konal počas núdzového stavu, kedy je povolené stretávanie osôb v maximálnom počte 6, sa na ňom zúčastnili aj deti, ktoré boli povzbudzované rodičmi a inými dospelými, aby vykrikovali vulgarizmy priamo do megafónu. Tie sa objavili na portále refresher.sk

Na nasledujúcich videách si môžete pozrieť zábery malých detí, ktoré pokrikujú hanlivé slová, ktoré do úst detí určite nepatria. Okrem toho je na videách zreteľne vidieť, že dospelé osoby stojace okolo nich, ich v tom povzbudzujú a na záver im dokonca zatlieskajú. Deti kričali:

Matovič je ko**t, treba ho zabiť.“ Chlapec z videa následne vyzval prítomných, aby si dali dole rúška. Je viac než isté, že deti si neuvedomujú vážnosť situácie a tak opakujú len správanie rodičov. Polícia Slovenskej republiky aktuálne pátra po deťoch z videa a ich rodičoch.

Od Vás: CO TO JE ZA RODIČA, ktory ked vidi vodne delo ostane so svojim 3 rocnym dietatom v dostrele? Co to je za rodica,…

Gepostet von Nekŕmte nás odpadom am Samstag, 17. Oktober 2020

 

Okrem vulgárnych deťoch sa na proteste objavil aj otec s malým dieťaťom, ktorý sa aj v tak vážnej situácii rozhodol ostať na mieste, kde bolo proti demonštrantom použité vodné delo. Extrémisti tvrdia, že polícia vodné delo použiť nemala, no daný otec tam malé dieťa v prvom rade zobrať vôbec nemal.

 

Deti…..🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Gepostet von Teri Čikoš am Samstag, 17. Oktober 2020

 

 

 

 

Zdroj: refresher.sk

zdroj foto: supporters_cz

zdroj: terezka.cikosova