Manželia sa po 215 dňoch odlúčenia spôsobených koronavírusom konečne stretli

Pár, ktorý bol odlúčený na dve tretiny roka kvôli koronavírusu, bol nakoniec opäť spolu.

V dôsledku pandémie, ktorá ukončila nespočetné množstvo firiem a zastavila mestá, došlo k izolovaniu zraniteľných skupín ľudí, najmä tých so zdravotnými ťažkosťami alebo starších osôb, kvôli ochrane pred nakazením.

To tiež znamená, že niektoré rodiny a manželské páry sa museli od seba oddeliť, aby sa udržali v bezpečí, a tu prichádza príbeh Jozefa a Evy Lorethovej.

Pár, ktorý má 80 rokov, sa nevidel 215 dní, ale nakoniec sa mohli opäť stretnúť v domove s asistenciou v Brandone vo Floride.

Sledujte dojímavý okamih, keď sa starší manželia znovu stretávajú, nižšie:

Táto interakcia je bezpochyby tou najteplejšou vecou, ​​ktorú celý týždeň uvidíte, pretože Eva je šokovaná, keď za sebou vidí svoju druhú polovičku. Keď Joseph vchádza do miestnosti, je zrejmé, že vo chvíli keď zbadá svoju manželku, ho ovládli emócie. 

Keď sa Eva otočí a uvidí ho tam sedieť, si dvojica dožičí to najsladšie objatie, po ktorom nasledujú len slzy a ďalšie objatia.

„Panebože. Tak veľmi si mi chýbal, “povedala Eva

 „Nemyslel som si, že sa tu niekedy dostanem. Veľmi si mi chýbala, “odpovedal Joseph.

Pár, ktorý bol ženatý šesť desaťročí, sa od marca po tom, čo bol Joseph prevezený do nemocnice na chirurgický zákrok, nevidel a vyžadoval si niekoľko mesiacov na zotavenie. Počas zdĺhavého uzdravovania nemohla Eve kvôli bezpečnostným opatreniam byť s manželom a spoliehala sa len na telefónne hovory a občasnú návštevu cez okno.

Po stretnutí na klzisku sa Jozef a Eva stali zaľúbencami z detstva a odvtedy zostali spolu. „Začala ma prenasledovať po klzisku a odvtedy ma nikdy neprestala prenasledovať,“ zavtipkoval Joseph. Potom sa usadili v Iowe a mali spolu päť detí a niekoľko vnukov.

Pri všetkom, čo sa deje v súvislosti s narušením a devastáciou COVID-19, je upokojujúce vidieť, že sa objaví určité teplo a láska. Teraz, ak Vám to nevadí, musím ísť, mám niečo v oku …

Couple Separated For 215 Days During Pandemic Reunites In Emotional Video

zdroj: uniland.com