Nora Mojsejová má nový videoklip. V skladbe priznala, že chce keš a nový benz – Nedajte sa Ojeb*ť.

YouTuber Adam, viac známy ako Slaytiiina, sa rozhodol vytvoriť skladbu v spolupráci so známou slovenskou podnikateľkou, Norou Mojsejovou. Názov skladby nesie legendárne slovné spojenie Nory Mojsejovej – Nedajte sa Ojeb*ť.

Tento výrok vznikol pred niekoľkými rokmi, kedy sa úspešná podnikateľka pokúšala dostať do politických vôd, čo jej však nevyšlo. Z tejto Norinej politickej doby sa vo vieoklipe objavia aj zábery z populárnych videí, na ktorých sa baví celé Slovensko najmä kvôli komikovi Ferovi. Okrem týchto záberov tam uvidíte aj momenty, kde dvojica postáva pri drahom zaparkovanom aute či zábery zo salóna krásy, kde si pripíjajú šampanským.

Videoklip k piesni vytvoril Lukáš Kasák a o hudobnú produkciu skladby sa postaral Sinato. V skladbe sa okrem iného spieva: ,,Kontroverzia je asi naše druhé meno Slay x Nora je vaše nové naboženstvo.“ Noru Mojsejovú môžete vo videoklipe vidieť v ikonickom čiernom kabáte. V kabáte sa tam objavil aj Adam, ktorý má pod ním oblečený obtiahnutý neoprénový overal.