14 dôvodov, prečo sú Škorpióni najlepším znamením zverokruhu. Neradi klamú a preferujú úprimnosť

Ak ste sa už niekedy ocitli v blízkosti Škorpióna, viete, aké je to tajomné a zvláštne znamenie zverokruhu. Zostavili sme zoznam 14 vecí, ktoré by ste mali vedieť o ľuďoch narodených v tomto znamení.

 1. Škorpióni neradi klamú a preferujú priamosť

Klamanie z duše nenávidia. Ich silnou stránkou je hovoriť pravdu priamo do očí bez toho, aby ju zbytočne prikrášľovali. Škorpión bude to isté očakávať aj od vás. Okrem toho, ľudia narodení v tomto znamení vedia lož rozpoznať omnoho ľahšie.

 1. Škorpióni sú veľmi sarkastickí a majú veľký zmysel pre humor

Ako ste si už možno aj vy všimli, sú fanúšikmi sarkazmu. Keď vám niečo povedia, ani si neuvedomujú hĺbku ich sarkasmu, takže to neberte príliš osobne. Majú tiež veľký zmysel pre humor a v spoločnosti sú zvyčajne veľmi populárni.

 1. Výber nových priateľov prebieha dôkladne

Škorpióni dávajú prednosť len dvom alebo tromi skutočným priateľom, namiesto toho, aby boli obklopení celou skupinou známych. Môžu byť veľmi vyberavý, pokiaľ ide o úzky okruh priateľov. Starajú sa o svojich priateľov a to isté očakávajú aj od nich. Nebudú váhať, aby sa pomstili, ak by im  niekto ublížil alebo ich zradí.

 1. Škorpióni sú dušou slobodní a neraz vedia „vystrčiť rožky“

Nemajú radi, ak im niekto hovorí, čo majú robiť alebo ako majú myslieť. Majú svoje vlastné názory a nie je ľahké ich ovplyvniť. Často sa radšej dištancujú od tých, ktorí sa snažia kontrolovať ich život.

 1. Škorpióni si žijú tak, ako chcú

Nemá zmysel pokúšať sa povedať Škorpiónovi, ako by mal žiť. Sú omnoho nezávislejší, ako väčšina ostatných znamení zverokruhu. Vždy sa spoliehajú na seba a nie na iných. Rozmýšľajú po svojom a nikto to nemôže zmeniť. Kde, ako a s kým vedú svoj život, sa týka výhradne len ich.

 1. Škorpióni sú citliví, no neprejavujú to

Často sa snažia skrývať svoje emócie. Nechcú vyzerať ako slabosi, preto si udržiavajú odstup medzi sebou a ostatnými, aby sa chránili. Ak ich budete tlačiť, aby povedali, čo je zlé, len spôsobíte ich podráždite.

 1. Sú veľkorysí a pozorní

Scorpios sú veľmi pozorní k problémom druhých. Urobia všetko čo je v ich silách, len aby vás upokojili a hovorili s vami, keď ste naštvaní alebo v depresii. Budú sa tiež snažiť poskytnúť vám dobrú radu a dokonca aj finančné prostriedky. Pokiaľ ide o starostlivosť o tých, ktorých milujú, vedzte, že u nich nájdete prvú pomoc.

 1. Radi sa učia nové veci

Nič nerobí Škorpiónov šťastnejšími než získavanie nových poznatkov. S radosťou hľadajú nové informácie a rýchlo si ich vedia zapamätať. Sú pedantní a svet vedy a techniky im nie je vôbec cudzí. Túžba po vedomostiach ich vedie k tomu, aby sa toho čo najviac naučili.

 1. Škorpióni vedia byť nepredvídateľní

Predstavitelia tohto znamenia nemajú radi rutinu. Monotónnosť ich nebaví a preto hľadajú nové aktivity. To ich núti robiť nepredvídateľné veci.

 1. Neraz konajú divne a nepochopiteľne

Áno, Škorpióni sú niekedy jednoducho čudní. Ich vtipy mätú ľudí! Tak či onak, každý sa v ich spoločnosti cíti dobre. Neboja sa zabávať, riskovať či vyhodiť si z kopýtka.

 1. Veria v dobro

Škorpióni sú duše, presvedčení, že v každom z nás sa nachádza niečo dobré. Preto ochotne odpustia chyby svojim blízkym a často im dajú druhú alebo dokonca tretiu šancu. Odmietajú akúkoľvek negatívnu energiu vo svojom vzťahu a urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa s ostatnými dokázali dohodnúť.

 1. Škorpióni majú veľké sny, ktoré si chcú za každú cenu splniť

Títo ľudia nepotrebujú žiadne nakopnutie. Majú také veľké ambície, že urobia všetko pre to, aby si svoje sny zrealizovali. Majú energiu a odhodlanie podniknúť kroky, ktoré ich privedú k vytúženému cieľu. Nepokúšajte sa stáť v ich ceste: Škorpión nebude váhať či vás „uštipne“, len aby si išiel za svojím snom.

 1. Škorpión chce pre každého len to najlepšie

Často pracujú ako dobrovoľníci alebo v humanitárnych organizáciách. Vidia, čo je na svete nesprávne, a snažia sa to napraviť. Škorpióni sú milujúci a veľkorysí ľudia, vždy pripravení pomôcť. Môžete sa na nich obrátiť v akokoľvek zložitej situácii.

 1. Škorpióni – vášniví partneri v posteli

Sú energickí, vášniví, milujúci a tolerantní. Čo sa týka postele, sú otvorení rôznym možnostiam a neboja sa experimentovať. Milovanie so Škorpiónom je úžasný zážitok!