Kontroverzný výrok Andrásyho naštval Slovákov: „Nechcem teda naštvať Slovač, ale naozaj musím povedať, že sa mám ako prasa v žite.”

Len pred niekoľkými týždňami sa v relácii Smotánka objavil na záberoch aj Oliver Andrásy. Toho zastihli na jednej z akcií, ktorá sa konala ešte toto leto. Dostal teda otázku ako sa má a jeho slová naštvali nejedného Slováka. „Nechcem teda naštvať Slovač, ale naozaj musím povedať, že sa mám ako prasa v žite,” vyjadril sa Andrásy. Portál pluska.sk ho vyspovedala či ho náhodou tento výrok nemrzí. On má však k tejto téme stále svoj postoj, ktorí určite iba naštve ďalších ľudí.

Uverejnil používateľ Oliver Andrásy Štvrtok 2. októbra 2014

 

Za svojim výrokom si teda stojí a tvrdí, že bez aktívnych príjmov už žije 2 roky a preto mu ani nevadí, že sa teraz nevyrábajú žiadne relácie. “Dokonca aj byt, ktorý prenajímam v centre mesta, nemám momentálne prenajatý. Žijem z úspor, ale našťastie mi to zatiaľ stačí,“ dodal.

O Slovákoch sa vyjadril, že sa radi sťažujú a nariekajú no on takéto problémy nemá, keďže myslel na zadné dvierka. Každému tak radí aby aj počas obdobia keď sa im darí mysleli na horšie časy, neminuli všetky peniaze a ⅔ z príjmu si odložili. 

 

Uverejnil používateľ Oliver Andrásy Štvrtok 2. októbra 2014

 

 

Nevyplakávajte a odkladajte si peniaze

„Zistil som, že som konal múdro. Mohol som si kúpiť Maserati, kadečo možné, nebol by to problém, ale teraz by som asi mal problém. Nemám žiadne dlhy, žiadny úver.

Mám aj povesť, že som lakomý, z toho to asi vzniklo. Nezmyselne som nerozhadzoval. Žil som pod svoje momentálne pomery v časoch, keď sa darilo, mohol som minúť oveľa viac, ale neminul som.

Každému to radím,“ pokračuje Andrásy. Nechápe ani to ako je možné, že ľudia, ktorí dlhodobe zarábajú “slušne” nemajú pol roka bez príjmu z čoho žiť. Každý si tak podľa neho môže kúpiť čo chce a minúť koľko chce no on vždy minul iba tretinu príjmu a zvyšok si odložil. „Do budúcnosti, keď sa im bude dariť, nech si dve tretiny príjmov odložia na covid v roku 2022,“ odkázal na záver Andrásy umelcom, ktorí vyplakávajú, že nemajú z čoho žiť.

Uverejnil používateľ Oliver Andrásy Sobota 17. marca 2018

 

zdroj: pluska.sk

refresher.sk