“ĽSNS treba rozpustiť a fašistov pozatvárať.”: Nicholsonová kritizuje Matoviča no najviac ju štvú fašisti

V uplynulých dňoch sa opäť konali protesty mierené na premiéra Igora Matoviča ale aj na jeho rodinu. Protesty zorganizovali extrémisti z politickej strany ĽSNS priamo pred domom premiéra.

Pred premiérov dom priniesli demonštranti dokonca aj truhlu z vencami. K udalostiam sa z odstupom času vyjadrila aj Lucia Nicholsonová, ktorá si na paškál vzala aj samotného premiéra. Síce aj na jeho konanie má ťažké srdce, najviac ju štvú fašisti.

“Igor Matovič ma vie nahnevať tým, že komunikuje s ľuďmi ako s kazítkami, že berie  vzťahovačne a osobne aj konštruktívnu kritiku, že nepočúva odborníkov, a že často predstiera chodenie po vodnej hladine namiesto toho, aby sedel vo svojej oválnej pracovni a správal sa ako štátnik,” skritizovala v úvode svojho statusu Nicholsonová premiéra. No aj napriek tomu, že jeho konanie sa mu nepozdáva, krv v žilách jej pení práve z členov ĽSNS. Tí stáli za zorganizovaním spomínaných protestov proti Igorovi Matovičovi.

Uverejnil používateľ Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum Pondelok 30. novembra 2020

 

“Ale toto tu, tento nabubralý fašista aj s tou jeho dubovou rakvou a s davom oUiec, ktoré sa tvária ako vlci a vyhrážajú sa IM aj jeho rodine, toto je suterén,” komentovala účasť poslanca Miroslava Suju na spomínaných protestoch. K statusu pridala aj jeho fotografiu, kde s protestujúcimi pózuje pri rakve, ktorú umiestnili k Matovičovmu domu. “ĽSNS treba rozpustiť a fašistov pozatvárať. Nikto, kto sa po tomto zúčastní na pochode organizovanom ľuďmi ako je Suja, Mazurek a Kotleba, by si, podľa mňa,  nemal hovoriť slušný občan,” dodala na záver k protestom. 

 

☝️Igor Matovič ma vie nahnevať tým, že komunikuje s ľuďmi ako s kazítkami, že berie vzťahovačne a osobne aj…

Uverejnil používateľ Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum Pondelok 30. novembra 2020