Odborník tvrdí, že Matovič o rok nebude premiérom. Z reportérmi z rôznych médii tak predpovedali ako môže vyzerať rok 2021!

Hosťami v najnovšej časti relácie Na telo PLUS bol sociológ Marek Vašečka spolu s redaktorkou Denníka N, Monikou Tódovou, a komentátor Dag Daniš z portálu postoj.sk. Nová časť tak bola venovaná najmä predpovediam na rok 2021. Hostia sa tak zamerali najmä na rozsudok v kauze vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice no padla reč aj o premiérovi Igorovi Matovičovi. Ten by si podľa predpokladov Vašečku už budúci rok nemal sadnúť do premiérskej stoličky.

 

Podľa slov Vašečku tak už budúci rok bude chcieť koalícia na post premiéra dosadiť niekoho iného. Spomenul aj vzťah Matoviča a Sulíka, ktorý sa každým dňom viac vyhroťuje. No Daniš si však nemyslí, že by mal Matoviča niekto vymeniť. Ak by aj k zmene došlo, Daniš si myslí, že by išlo iba o formalitu a Matovič by aj tak naďalej vládol. K vypätosti vzťahov v koalícii sa vyjadrila aj Tódová z Denníku N. Tá si teda myslí, že na svedomí to má najmä pandémia koronavírusu a blížiace sa očkovanie.

 

Od Matoviča sa hostia Michala Kovačiča presunuli ku kauze vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.  „Myslím si, že Najvyšší súd zruší rozsudok Špecializovaného súdu a ten bude musieť obvinených odsúdiť,“ vyjadrila svoj predpoklad Tódová. No Daniš jej v tomto viac-menej odporoval, keďže si myslí, že u Kočnera verdikt Najvyššieho súdu nebude tak rázny. Naopak z odsúdenim Aleny Zsuzsovej s Tódovou súhlasí.

 

Celú reláciu Na telo PLUS si môžete pozrieť tu: 

zdroj: refresher.sk

foto: Instagram Igora Matoviča