Ošetrujúci lekár Borisa Kollára prehovoril: Fico a Pellegrini sa ani zďaleka nesprávali tak ako Kollár

V posledných dňoch bola medializovaná kauza, podľa ktorej mal Boris Kollár nočné návštevy viacerých žien počas celého trvania hospitalizácie. Kollár však všetko poprel a obhájil sa napríklad situáciou, v ktorej mu jedna zo zdravotných sestier odmietla priniesť čaj. Viaceré sestričky z oddelenia priznali, že po medializovaní kauzy sa im vyhrážali siahnutím na vianočné odmeny.

Kollár sa rozhodol celú situáciu vysvetliť prostredníctvom videa, ktoré uverejnil na svojej facebookovej stánke, v ktorom sa dokonca ospravedlnil všetkým, koho mohol uraziť. Nemocnica sa k prípadu s čajom vyjadrila, že v tom čase bol na oddelení akútny prípad, ktorý zamestnával všetkých zamestnancov. 

Okrem incidentu so ženami mali Borisa Kollára navštevovať aj politici,

najmä jeho koaliční spolupracovníci. Pre denník SME sa rozhodol prehovoriť aj jeho ošetrujúci lekár. Lekár o lídrovi politickej strany Sme Rodina prezradil viaceré nečakané informácie. Redaktor denníka SME, Ján Krempaský, na svojom facebookovom profile dokonca uverejnil príspevok, v ktorom napísal: Viete, za minulej vlády tu boli hospitalizovaní aj Robert Fico a Peter Pellegrini, ale ani zďaleka sa nesprávali tak ako Kollár.“ 

Po uverejnení Kollárovej nemocničnej kauzy sa politik rozhodol opustiť brány nemocnice aj napriek tomu, že si jeho zdravotný stav vyžaduje neustálu starostlivosť. Jedna z jeho expartneriek dokonca priznala, že Kollár je vlastne ležiaci pacient, ktorý potrebuje 24 hodinový dohľad.

Lekár, ktorý bol mojím hlavným zdrojom informácií o hospitalizácii Borisa Kollára mi povedal:
Viete, za minulej vlády…

Uverejnil používateľ Ján Krempasky Sobota 28. novembra 2020