Po pokuse o samovraždu Lučanského prišli od Smeru a Hlasu prvé obvinenia! Kto za to môže?

V utorok (29. decembra) obletela internet správa, že exprezident polície, Milan Lučanský, sa pokúsil o samovraždu. V cele sa tak pokúsil obesiť na teplákovej bunde. Momentálne leží v nemocnici v kritickom stave a je pripojený na prístrojoch. K nešťastnému incidentu sa už vyjadrili aj dve opozičné strany – Smer a Hlas. Z ich strany padli tvrdé obvinenia smerujúce jedným smerom. 

Preteky v zatýkaní

Členovia politickej strany Hlas-SD vyjadrili svoje zhrozenie z predmetným incidentom no stále dúfajú, že sa Lučanského život podarí zachrániť. Vyzdvihli aj jeho prácu počas pôsobenia ako prezident Policajného zboru. Nezabudli pripomenúť fakt, že ma osobité zásluhy v prípade zavraždeného novinára Kuciaka a jeho snúbenice.

Tragický krok generála Lúčanského vnímame ako jeden z dôsledkov atmosféry na Slovensku, kde sa preteky v zatýkaní stali predmetom politického boja,” nepriamo ukázal prstom na Matoviča a jeho snahu očistiť skorumpované Slovensko.

 

Strana HLAS – sociálna demokracia je šokovaná prípadom Milana Lučanského a pevne verí, že sa jeho život podarí…

Uverejnil používateľ HLAS – sociálna demokracia Utorok 29. decembra 2020

 

 

Čo sa týka vyjadrenia strany Smer-SD, boli v ňom o čosi priamejší a rovno padlo aj premiérove meno. “Už v tomto okamihu je ale strana SMER – SD presvedčená, že za túto tragédiu nesie plnú zodpovednosť I. Matovič, ktorý spolu s politicky angažovanými dozorovými prokurátormi organizuje zneužívanie trestného práva na boj s opozíciou,” padlo obvinenie od Smeru. Bližšie sa k tomuto prípadu vyjadrí neskôr aj samotný predseda strany Smer-SD, Robert Fico.

zdroj foto: Radio Expres Youtube / Robert Fico Instagram

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po pokuse o samovraždu Lučanského prišli od Smeru a Hlasu prvé obvinenia! Kto za to môže?”