“Strana SaS neprišla do vlády vyplakávať.”: Napísal Sulík na svoj Facebook. Status neskôr zmazal a nahradil ho iným!

Vojna medzi premiérom, Igorom Matovičom, a ministrom hospodárstva, Richardom Sulíkom, ďalej pokračuje. Opäť si teda nechávajú odkazy cez internet pričom Sulíka mierne vytočili Matovičove vyjadrenia v rádiu Expres. Matovič tak Sulíka vyzval k podaniu demisie a v rozhovore bol veľmi emotívny. Na to Sulík rýchlo zareagoval ostrým statusom, ktorý neskôr prepísal!

Ostré slová na osobu premiéra

„Strana SaS neprišla do vlády vyplakávať, ale tvrdo pracovať, aby presadila čo najviac zo svojho programu,” písalo sa v pôvodnom statuse Sulíka. V ňom sa taktiež vyjadril, že Slovensko momentálne čelí väčším problémom, ktoré by sa mali riešiť namiesto citového rozpoloženia premiéra. Tým teda opäť narážal na jeho výstup v šou Braňa Závodského.

V nej sa Matovič emotívne ale aj ostro vyjadril na osobu Richarda Sulíka čo minister hospodárstva nechcel nechať iba tak. No Sulík nakoniec svoje vyjadrenie na Facebooku zmazal a nahradil ho novým.

 

Sulík: Slovensko má väčšie problémy ako riešiť citové rozpoloženie Igora Matoviča

Zdroj: refresher.sk (status už nie je na stránke facebook.com dostupný)

 

V opravenom statuse sa Sulík zmiernil

“Post predsedu vlády je extrémne náročný aj bez výnimočne kritickej situácie, akú máme v posledných týždňoch. Neberiem osobne výroky Igora Matoviča, pretože rozumiem extrémne zložitej situácii a unikátnej zodpovednosti, ktorej čelí,” doplnil v novom statuse Sulík. Časť o tom ako si jeho politická strana plní to čo sľúbila ponechal.

Dodal však, že to všetko robia pre ľudí čím opäť narážal na Matovičove výroky, že Sulík “kašle na ľudí”, ktorí sú “pre neho iba čísla”. Na záver svoje rázne slová na Matovičovu osobu trošku umiernil no pointa ostala rovnaká. “Je mi ľúto, že práve v tomto období strácame drahocenný čas, kedy rozhodujú činy a nie slzy,” dodal Sulík.

 

Zdroj: facebook.com/RichardSulik