Takto vyzerajú známi herci z legendárneho filmu Pelíšky. Spoznali by ste ich?

Určite aj vy patríte k ľuďom, ktorí milujú vianočnú pohodu strávanú v kruhu najbližších pri pozeraní tradičných vianočných filmov. Na programe každej jednej televíznej stanice sa počas Vianoc objaví aj legendárny český film Pelíšky, ktorý patrí k najvtipnejším komédiam. Pelíšky boli natočené ešte v roku 1999 pod vedením režiséra Jana Hřebejku.

Po neuveritešných 21 rokov sa najpopulárnejší herci z filmu pelíšky stretli, aby vytvorili fotografie, ktoré pripomínajú najvydarenejšie scény z filmu. Fotografie vytvorila Lenka Hatašová, ktorá ich uverejnila na svojom facebookovom profile so slovami: Setkání představitelů rodiny Šebkových poprvé po dvaceti letech a ikonické atributy, které si všichni pamatujeme.“ 

Prekvapenie:Photo © Space Films

Medzi legendy filmu Pelíšky patrí Simonu Stašová a Miroslav Donutil, ktorí stvárňovali zábavný manželský pár – milovníkov socialistického režimu. Tí sa od natáčania filmu až tak nezmenili, no ak si spomeniete na ostatných hercov, určite si už pri ich identifikovaní nie ste takí istí. Ak si spomenie na ich deti – zamilovaného syna a šibalskú dcéru, tých stvárňovali Michael Beran a Sylvia Koblížková. Medzi najznámejšie filmové scény s Michaelom Beranom patrí scéna s nerozbitnými pohármi, z ktorých sa jeden predsa len rozbil. Okrem pohárov si na fotografiách môžete všimnúť aj nástenku, ktorú chcel otec Miroslav Donutil zveriť svojmu synovi.

Vianočný darček:Photo © Space Films

Silvie Koblížková z filmu Pelíšky: Šok při natáčení legendární komedie! | Blesk.czPhoto © Space Films

Zdroj: refresher.sk