Tehotná priateľka youtubera z Ruska zomrela počas živého vysielania. Youtuber si nechal zaplatiť za jej týranie

Stanislav Rešetnikov, viac známy Stasa Reeflaya – youtube z Ruska, zarábal na utpení vlastnej tehotnej priateľky. Denník The Sun informoval, že youtuber je aktuálne vyšetrovaný za vraždu svojej tehotnej priateľky počas ich pravidelných aktivít, za ktoré mu diváci platili nemalé peniazie. Šlo o násilné aktivity, o ktorých rozhodovali diváci.

Tentokrát sa jej však stalo osudným správanie jej známeho priateľa, ktorý ju zamkol na balkóne takmer úplne nahú. Nechal ju tam niekoľko minút, pričom odomkol dvere až v momente, kedy upadla do bezvedomia. Musíme podotknúť, že na balkóne bol mráz a mladá žena bola tehotná. Po tom, čo sa youtuber rozhodol odomknúť balkón, začal panikáriť a následne zavolal záchranku. Počas doby čakania jej odmeral pulz, no nenahmatal žiaden, rovnako ako necítil, či dýcha. Divíci v tom čase mohli počuť:

Valya, si ešte nažive? Môj zajačik, čo je s tebou? Valya, Valya, do frasa, vyzeráš, akoby si bol mŕtva.“ Lekári, ktorí prišli na miesto činu, už len skonštatovali, že žena zomrela na následky podchladenia. Rešetnikov nevypol živé vysielanie ani počas doby, kedy čakal na záchranárov. Živé vysielanie skončilo až niekoľko hodín po tom.

Mláda žena, Valentina, mala len dvadsaťosem rokov, pričom sa v priateľových videách vyskytovala naozaj často. Spolu natáčali naozaj nezvyčajné aktivity, medzi ktoré patrilo aj striekanie slzného spreja na tvár, nadávanie či iné formy násilia. Tentokrá spolu naplánovali scenár, počas ktorého bude stáť v spodnej bielizni na balkóne.

Zdroj: thesun.co.uk