U Vinczeovcov zúri korona: Viktor ostal spolu s Adelou v karanténe a tak sa ochoreniu nemohol vyhnúť!

Pred dvoma dňami na svojom Instagrame moderátor Viktor Vincze oznámil, že jeho manželka má koronavírus. Vincze šiel na PCR test, ktorý mu vyšiel negatívny a potvrdil, že zatiaľ nepotrebujú odbornú starostlivosť, keďže sa nedusia a neležia v horúčkach. To sa však náhle zmenilo a včera prostredníctvom Instagramového príbehu Vincze priznal, že prišli na neho horúčky.  

Vitaj a neublíž mi

“Nevieme, odkiaľ sa to k nám dostalo, nevieme, aký bude nasledujúci priebeh. Ak ľahký, chystám sa na poriadne ekologické storky, aj na poriadnu karanténnu literatúru. Ešte minulý týždeň by som nepovedal, že sa naša zimná dovolenka bude odohrávať na adrese trvalého pobytu, ale keď už som teda uväznený v tomto covid rezorte, aspoň že je to s mojou najobľúbenejšou parťáčkou. Opatrujte sa,” napísal pred dvoma dňami Vincze. Včera večer sa však všetko zmenilo a príznaky začal vykazovať už aj Vincze. Na svoj príbeh tak pridal fotografiu teplomeru, kde svietila hodnota 39,5 °C. K fotografii Vincze vtipne napísal: “Vitaj a neublíž mi.”

 

Zdroj: instagram.sk/viktorvincze

 

zdroj foto : Instagram viktorvincze

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “U Vinczeovcov zúri korona: Viktor ostal spolu s Adelou v karanténe a tak sa ochoreniu nemohol vyhnúť!”