Europoslankyňa Monika Beňová chodí bez rúška. Keď ju pri tom “načapal” novinár nazvala ho blbom a bonzákom!

Dodržiavanie platných nariadení je v aktuálnej pandemickej situácii viac než potrebné. Príkladom by mali ísť najmä aj politici či vláda, ktorá tieto pravidlá nastolila.

To sa však nedeje vždy, keďže niektorí opoziční poslanci na minuloročných novembrových protestoch dokonca ľudí vyzývali na zloženie rúšok.

Po novom bez rúška novinár z Plusky stretol aj europoslankyňu Moniku Beňovú. Tá však na celý incident reagovala aj na sociálnej sieti, kde novinárovi nadávala do blbov a bonzákov.

 

Rúško mám pod bradou

„Som na prechádzke a mám rúško teraz stiahnuté pekne pod bradičkou. Úplne môžu byť všetci v pohode,“ odpovedala s miernou iróniou na novinárovu otázku či si uvedomuje, že porušuje vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva.

Neskôr na svojom Instagrame uverejnila fotku, kde má rúško opäť pod bradou na prechádzke s dcérou Leou.

“Rúško, keď nie je nikto blízko, mám pod bradou. A ,blba/-bku’ pozdravujem a odkazujem, že ,bonzákov‘ naozaj nikto nemá rád!” napísala pod fotku. Tú jej komentovala aj Cibulková rehotajúcim a tliekajúcim smajlíkom. Nebola to náhoda, keďže ich obe pred dvoma týždňami pri kočíkovaní vyfotili. Beňovej robil okrem Cibulkovej spoločnosť aj jej manžel a všetci boli bez rúšok. 

 

foto: monicabenova