“Nechala ma odpisovať na dejepise.”: Jon Bon Jovi rozpráva o dlhoročnom manželstve so svojou láskou zo strednej!

Celebritné páry to v žiari reflektorov majú mnohokrát ťažké. Bulvár stopuje každý ich krok a neunikne im snáď žiadna pikoška. Rôzne škandály, rozvody či milenky alebo milenci vedia zaujať nejedného z nás.

No nie všetky celebrity zapadajú do tejto formy a svojej jedinej lásky sa držia dlhé roky. Príkladom by mohol ísť aj herec Tom Hanks a jeho manželka Rita, ktorí sú manželmi vyše 30 rokov. Rovnakým statusom sa môže pýšiť aj 58-ročný americký spevák Jon Bon Jovi. Už 40 rokov tvorí pár so svojou láskou zo strednej školy, Dorotheou Hurley.

Lásky zo strednej

Jon a Dorothea sa prvýkrát stretli ešte ako tínedžeri v 80. rokoch na strednej škole v New Jersey. “Nechala ma odpisovať na dejepise. Od prvého momentu, keď som ju uvidel ma to k nej okamžite ťahalo a to sa nikdy nezmenilo ani po 40-tich rokoch,” spomína na ich začiatky rockový spevák. Dorothea zase spomína na to, že už od začiatku videla v Jonovi veľký potenciál, keďže tvrdí, že má na to akýsi dar. “Je roztomilý. Som povrchná, priznám sa,” zavtipkovala Dorothea o tom čo ju najviac zaujalo na Jonovi. Pár má spolu štyri deti, najstaršia Stephanie (27), mladší Jesse (25), Jacob (18) a Romeo (16).

 

 

Tajomstvo ich lásky

Spoločne prezradili aj tajomstvo ich 31-ročného harmonického vzťahu. “Vzájomný rešpekt. Spolu sme dospeli a spolu sme aj vyrástli. Máme sa navzájom naozaj radi. Stále chceme byť spolu,” prezradil tajomstvo Jon Bon Jovi.

Napriek jeho úspechu a sláve tvrdí, že jeho manželstvo ho drží pri zemi a nikdy sa tak nenechal zlákať na neresti niektorých celebrít. “Boli sme toho svedkami, stalo sa to ľuďom nám blízkym a ľuďom, ktorých sme poznali,” spomenul rocker. Pripomenul, že byť slávnym spevákom je to čo robí no nie je to odrzkadlenie jeho pravej osobnosti. “Píšem piesne a zhodou ich viem aj dobre zaspievať. To je celé,” dodal.

 

 

Pár sa spoločne venuje aj charitatívnej činnosti a v ešte v roku 2006 založili Soul Foundation. Od prepuknutia pandémie koronavírusu sa dvojica venuje najmä tomuto projektu, ktorým chcú skoncovať s bezdomovectvom a hladom. “Ak by sme mali niekomu poskytnúť strechu nad hlavou alebo poskytnúť im jedlo tak je to jednoduché: Nepotrebujeme vedcov aby sme [na to] našli liek,” povedal o svojom cieli úspešný spevák.

 

zdroj: hellomagazine.com