Novinka od Lenky Filipovej a jej dcéry Lenny je ódou na rodinu

Novinka od populárnej českej speváčky Lenky Filipovej a jej dcéry Lenny bola vytvorená na motív rodičovstva pre seriál Kukačky. Pieseň nesie názov Samotní nejsme nic a vyjadruje dôležitosť dobrých vzťahov medzi rodičmi a deťmi.

O seriálovej zvučke sa mladá nádejná speváčka Lenny vyjadrila:

,,Pesnička v češtine a pesnička s mojou mamkou boli asi dve najčastejšie kladené otázky, s ktorými som sa v posledných rokoch stretávala. Som preto rada, že poslucháčom môžeme ponúknuť niečo nové, čo spĺňa oboje.“ 

Klip k piesni je výnimočný najmä kvôli osobným záberom z detstva Lenny, ktoré trávila najmä v náručí svojej mamy Lenky Filipovej. O videoklip sa postaral Marek Jarkovský, ktorý využil aj zábery zo štúdia producenta Davida Solařa.

Populárna Lenka Filipová prezradila:

,,Vďaka dejstvu seriálu dostáva pesnička v očiach divákov ďaleko hlbší rozme a to u nás hralo dôležitú úlohu, keď sme sa pre túto spoluprácu rozhodovali. Aj preto bolo pre nás dôležité ukázať kúsky seriálu aj v klipe.“ Lenny dodala, že tento spoločný singel pre nich určite nie je poslednou spoluprácou, no počkajú si opäť na tú najlepšiu príležitosť.

Zdroj: expres.sk