Video: Táto veverička sa opila po zjedení fermentovaných hrušiek – Pozrite sa, čo robí

Nasledujúce veselé zábery zachytávajú veveričku, ktorá sa opila po tom, čo zjedla fermentované hrušky. Video natočené v piatok v záhrade v Minnesote v USA zobrazuje opité zviera stojace na miniatúrnom piknikovom stole. Veveričku nakrútili pri konzumácii kukurice a semien. Po pár sekundách sa začala čudne trmácať. Okraj misky následne použila na podoprenie a dosiahnutie rovnováhy.

Kathleen Morlok pre MailOnline povedala, že nečakaná situácia začala, keď sa v piatok rozhodla vyčistiť chladničku:

,,Na dne chladničky som našla vrecko s hruškami.” Kathleen povedala, že v ten deň bolo chladné počasie a tak ich odniesla von, aby jej nehnili ďalej v chladničke:

,,Neskôr som si neuvedomila, že som ich nechala priamo vonku na stole, až kým som nevidela, ako si jednu hrušku vzala malá veverička a utiekla s ňou na strom.” Keď Kathleen videla, ako si hrušku veverička užíva, rozhodla sa jej odkryť celý zvyšok starých hrušiek, ktoré ležali na stole vo vrecúšku.

Keď sa však veverička vrátila k stolu neskôr, Kathleen povedala, že sa jej zdala naozaj nezvyčajne otupená: ,,Vtedy mi došlo, že hrušky museli kvasiť na dne chladničky.” Fermentácia je proces, pri ktorom sa z jedlo začína premieňať na glukózu, fruktózu a sacharózu, teda na alkohol.

Kathleen povedala:Zvyšok hrušiek som vyhodila a nasypala som jej semená a kukurica. Celú noc som sa o veveričku bála! Videla som však, že veverička na druhý deň dorazila hneď ráno a bola úplne v poriadku.”

Zdroj: metro.co.uk

0 replies on “Video: Táto veverička sa opila po zjedení fermentovaných hrušiek – Pozrite sa, čo robí”