Vtip: Policajt a jeho ženy

Doktor, policajt a inžinier si spolu šli vypiť do krčmy. Po polnoci sa v podnapitej nálade vypotácajú von. Doktor býva najbližšie ku krčme, preto zavolal svojich kamarátov, aby u neho zostali na noc. Ledva však otvorí dvere, jeho žena na neho vyletí:

“Ty ožran, takto sa chodí domov? A ešte zo sebou dovedieš aj ďalších opitých?” Manželka sa s troma kamarátmi nepárala a rovno ich vyhodila na ulicu.

 

Tak sa rozhodol aj inžinier, že pôjdu teda k nemu. Ale dopadlo to rovnako. Nakoniec sa teda vybrali k policajtovi. Policajt doma zazvonil. Jeho kamaráti tomu neverili, keď im prišla otvoriť usmievavá žena, ktorá ich milo privítala a šla im uvariť niečo dobré. Takisto aj policajtova svokra sa tvárila prívetivo a bez okolkov im prichystala postele.

Ráno sa kamaráti pýtajú policajta: “Počuj chlape, ako je možné, že máš tie ženské tak dobre vycvičené?” 

Policajt sa len usmeje a povie: “Ale to je úplne jednoduché. Kedysi som choval psa. Keď ma prvý raz nepočúvol, dostal pokarhanie, druhý raz výstrahu s pokarhaním. A keď ma nepočúvol tretí raz, rovno som ho odbachol. No a moja žena už má pokarhanie a svokra pokarhanie s výstrahou.”

 

a ešte jeden 🙂

 

Začala horieť policajná stanica. Policajti boli nútení vyjsť až na strechu. Keď prišli hasiči, natiahli plachtu a policajti začali po jednom skákať. Ale vždy keď bol už policajt tesne nad zemou, tak plachtu odtiahli a hrozne sa na tom zabávali. Až prišiel na rad posledný – náčelník. Ten, vidiac podraz, vytiahol revolver namieril na hasičov a povedal:
„So mnou nevybabrete, plachtu na zem a všetci tri kroky dozadu!“