54-ročnú ženu podviedol jej manžel s mladšou. Má pre všetky ženy krásne posolstvo ako prekonať neveru

Nevera je jedným z najčastejších dôvodov rozpadu rodiny a následným rozvodom. Je to prekvapujúce, no aj muži pred odchodom do dôchodku či omnoho staršom veku sú schopní opustiť svoju rodinu a vydať sa na dobrodružstvo plné vzrušenia a nových zážitkov. Prečo? Chcú si dokázať, že ešte nie sú „odpísaní“.

Ruským internetom sa začalo šíriť video 54-ročnej blogerky Eleny Pavlovnej, ktorá uverejnila svoje pocity týkajúce sa mužovej nevery. Vo videu sa objavili rôzne reakcie – pocity zúfalstva, bolesť a slzy. Ako teda pomôcť žene, ktorej rodina je na pokraji kolapsu?

 

Elena sa dozvedela o vzťahu svojho 60-ročného manžela s mladou zamestnankyňou hotela, ktorý rodina pravidelne navštevovala. Je divné, že sa o dobrodružstve svojho manžela dozvedela až teraz. Ako tvrdí, každý rok chodili na dovolenku do toho istého hotela v Bulharsku. Jej manžel zmizol uprostred noci a vrátil sa tesne pred raňajkami.

Čo robiť, ak vás muž podvedie? Elena bola zmätená, veď pre každú ženu je nevera jej manžela obrovskou ranou. Psychológovia majú pre tento prípad niekoľko univerzálnych rád, ktoré by mali byť akýmsi brnením pre každú ženu.

  1. Netrápte saExistujú ženy, ktoré vedia o tom, že ich manžel podvádza, no aj napriek tomu sa rozhodnú, že budú mlčať a predstierať, že všetko je v poriadku. Zároveň však trpia a cítia v sebe nepokoj, pretože sa boja, že prídu o svoju spriaznenú dušu.Najlepšie urobíte, ak si vyjasníte situáciu a postavíte manžela pred rozhodnutie. Muži nemajú radi veľké zmeny a polovica tých, ktorí opustili rodinu kvôli svojej milenke, sa nakoniec vrátila.
  2. Neverte všetkémuMnoho žien dostáva správy o nevere z pochybných zdrojov, verte, že tých, čo vám neprajú, je viac, ako si myslíte. Neverte svojej fantázii, tá vie zapríčiniť nejeden rozchod či rozvod. Nerobte urýchlené závery a overte si dôveryhodnosť týchto obvinení. 
  3. Nesnažte sa o to, aby váš muž oľutoval svoju neveruImpulzívne ženy, ktoré sa dozvedia o nevere, si želajú, aby sa stretli so svojou sokyňou, chcú sa jej pozrieť do očí, vyťahať ju za vlasy a urobiť poriadny škandál. Avšak na pozadí milujúcej a jemnej milenky, bude manželka vyzerať ako hysterická a neprimeraná žena. No manžel utečie ďaleko od všetkých škandálov niekam, kde je to pokojnejšie – do náručia tej, ktorá ho miluje a chápe.
  4. Neurobte to isté Ak sa žena rozhodne ísť na dovolenku, kde zažije menší románik, bude to považovať za akési zadosťučinenie. Pocíti pocit potreby a žiadúcnosti a po príchode domov príde vytriezvenie z reality. Nakoniec zistí, že jej to nepomohlo udržať si svojho manžela a bude sa cítiť ako zneužitá hračka. Takýto experiment, nič nevyrieši, len zhorší jej duševné trápenie.

Neodpúšťajte ľahkoNa to, aby si váš muž zaslúžil odpustenie, mal by sa snažiť poriadne tvrdo.

Nič nie je isté, ani keď vás vždy čaká s otvorenou náručou a hovorí vám, že ste najdôležitejším človekom v jeho živote. Prečo by to nerobil, ak by mal vždy istotu, že mu bude odpustené a vy ho vezmete späť k sebe?

 

Pravda je neraz taká, že vás aj naďalej podvádza, no odmieta opustiť ženu, pri ktorej má svoj požadovaný komfort.

Tieto tipy sú uvádzané na uchovanie rodiny, dokonca aj v prípade, kedy muž aj napriek všetkému neskončil s neverou.

No aká žena by bola ochotná zotrvávať v podobnom vzťahu? Čo sa týka Eleny, rozhodla sa, že svojho manžela pošle kade-ľahšie a ona si urobí výlet do zahraničia.

Fanúšikovia jej blogu schvaľujú takéto rozhodnutie a veria, že ich obľúbená bloggerka sa bude mať omnoho lepšie. No nakoľko majú skutočne pravdu? Koniec koncov, hlavný obvinený nikdy nehovoril o svojej obhajobe.

zdroj:takprosto.cc