Keď budete jesť príliš veľa, dostanete elektrický šok. Náramok bojuje s vašimi zlými návykmi

Pokiaľ si poslednou dobou hovoríte, že by nebolo od veci obmedziť fast food, prestať si hrýzť nechty alebo utrácať za oblečenie, máme tu možno niečo pre vás. Na trh sa dostal špeciálny náramok, ktoré vás vraj nezdravých zvykov zbaví. Ako?

Na Amazonu si teraz môžete kúpiť vychytávku s názvom Pavlok bracelet  (Pavlov náramok). Funguje na princípe miernych elektrických šokov (presne o sile 350 voltov), ktoré vám náramok dá vždy, keď urobíte niečo zlé, alebo ak keď prepadnete svojmu zlozvyku viac, než je zdravé.

 

Ak ješ príliš veľa, dostaneš elektrický šok. Na Amazone nájdeš špeciálny náramok, ktorý chce bojovať proti pribratiu

Elektrický výboj o tejto sile nie je nijako bolestivý, výrobca ho prirovnáva k tomu, keď sa dotknete kovovej kľučky potom, čo ste sa pred tým nabili statickou elektrinou. Skôr ide o to, že váš mozog si toto upozornenie po nejakej dobe spojí s onou aktivitou, ktorej sa chcete zbaviť, a skrátka s ňou prestane.

Aplikáciu, ktorú si musíte stiahnuť, si navyše môžu stiahnuť aj vaši kamaráti, ktorí vám – ak vás nachytajú jesť kus pizze navyše – môžu skrz náramok tiež poslať jedno priateľské upozornenie.

Hodnotenie výrobku ľuďmi, ktorí si ho už kúpili, sú zatiaľ zmiešané. Jedni ho chvália a píšu, že im skutočne s odbúraním zlozvykov pomohol, iní kritizujú jeho kvalitu. Zaobstarať sa dá za 199 dolárov či 158 libier.

Ak ješ príliš veľa, dostaneš elektrický šok. Na Amazone nájdeš špeciálny náramok, ktorý chce bojovať proti pribratiu

Tak čo, išli by ste do toho?