Toto je 9 celebritných oteckov, ktorí milujú svoje deti

Cez deň veľkými idolmi a v noci milujúcimi oteckami. Niektoré celebrity dosiahli dokonalú rovnováhu v pracovnom aj súkromnom živote. Napriek svojmu nabitému programu sa títo otcovia starajú o to, aby trávili dostatok času aj so svojimi deťmi.

1. Dwayne Johnson

Profesionálny zápasník a herec nadovšetko miluje svoje dcéry – Simone, Jasmine Lia a Tiane. Hrdý otecko s nimi trávi veľa času. Jeho najstaršia dcéra kráča v jeho šľapajach a hrdý otecko ju v tom samozrejme podporuje.

2. Jason Momoa

Aquaman je otcom pre Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha Momoa, Lolu Iolani Momoa a nevlastným otec Zoë Kravitz. Napriek tomu, že je zaneprázdnený, Momoa hovorí, že sa s nimi snaží tráviť všetok voľný čas. Chodí s nimi na skateboard, lezenie s nimi po stenách a často spolu strieľajú z lukov. Neustále sa usiluje byť lepším otcom.

3. Jeff Goldblum

Do otcovského klubu sa pridal aj Jeff Goldblum. Má 2 synov, Charlie Ocean a River Joe.

4. John Legend

Americký spevák a filantrop je otcom dcéry Luny a syna Milesa. Nielenže neustále zdieľa fotografie, na ktorých má so svojimi deťmi hrajú, ale tiež mu nevadí brať ich so sebou do práce

5. Ricky Martin

Kráľ latinskoamerického popu Ricky Martin má 4 deti. Dcéru a 3 synov so svojím manželom Jwanom Yosefom. Prezradil, že raz, keď sa ho jeho syn pýtal, či pochádza z jeho brucha, odpovedal mu, že pochádza z jeho srdca. Jeho deti sú jeho obľúbenými kritikmi a otcovstvo je pre neho niečo, čo má prednosť pred všetkým ostatným.

6. Jared Padalecki

Jared a jeho manželka majú spolu 3 det. 8-ročného Thomasa, 7-ročného Austina a 3-ročnú dcéra Odette. Jared bol posledných 15 rokov zaneprázdnený programom Supernatural a nedávno začal novú šou. Stále si však nájde čas na svoje deti, aj keď to znamená, že musí robiť viac vecí naraz.

7. Ryan Phillippe

Aj keď sa Ryan Phillippe a Reese Witherspoon pred rokmi rozišli, ich deti Avu a syna Deacona miluje stále rovnako.

8. Will Smith

Willovou cestou sa vybrali jeho deti Trey, Jaden a Willow a za svoje pôsobenie získali už celkom slušnú základňu fanúšikov. Herec verí, že samé jednotky v škole nie sú všetko a plne podporuje kariéru svojich detí.

9. Jensen Ackles

Tento 42-ročný herec má 3 deti – Jay Ackles, Zeppelin Bram Ackles a Arrow Rhodes Ackles. Aj tento otecko si nájde čas na to, aby sa učil so svojimi deťmi do školy a hral s nimi rôzne hry tak, ako by mal každý otec!

Zdroj: www.brightside.me

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto je 9 celebritných oteckov, ktorí milujú svoje deti”