Účesy s ofinou na rok 2021: Zažiarte s novou frizúrou!

Chcete do nového roka vstúpiť s novým imidžom? Odporúčame vám, aby ste svoju premenu začali vlasmi. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako získať svieži vzhľad, je ofina. Pozrite sa na najlepšie účesy s ofinou na rok 2021!

Ak už dlhšie uvažujete nad ofinou, vyberte si najskôr správnu možnosť, ktorá zvýrazní vaše prednosti. Venujte pozornosť vášmu typu vlasov a tváre. Medzi množstvom nasledujúcich príkladov určite nájdete ten svoj.

 

Ofina a dlhé vlasy

Táto nadčasová klasika je výhrou pre všetky ženy, keď nechcú podstupovať drastické zmeny. Pokiaľ ste ofinu doteraz nenosili a máte pochybnosti, či sa vám bude hodiť, odporúčame vyskúšať toto riešenie. Ofina v kombinácii s dlhými vlasmi zdôrazňuje vaše prednosti a zvýrazňuje oči, čím vytvárajú akýsi rám pre tvár.

Instagram

Krátky účes s ofinou

Krátke vlasy s ofinou vyzerajú rovnako dobre ako dlhé vlasy. Mimochodom, pomocou ofiny môžete opticky zahustiť vzhľad vlasov. Pre najodvážnejšie dámy ponúkame asymetrický strih pixie, ktorý je teraz v móde.

Instagram

Rovná ofina

Hustá rovná ofina vyzerá pôsobivo. Hodí sa k účesom ako kare alebo bob. Ak si popritom zvolíte bohatú farbu vlasov, ako napríklad medená, krvavočervená alebo čierna, vytvoríte štýlový a sebavedomý look. Majte však na pamäti, že rovné ofiny je potrebné pravidelne upravovať, aby bol účes vždy dokonalý.

Instagram

Krátka ofina

Tento typ účesu vyzerá pomerne neštandardne a priťahuje pozornosť. Podobné riešenie možno odporučiť ženám s neobvyklými črtami tváre či exotickým vzhľadom. Krátka ofina sa hodí k výraznejšiemu mejkapu. Ak rady experimentujete, toto je možnosť, ktorú by ste určite mali vyskúšať.

Instagram

Riedka ofina

Riedka ofina je skvelou voľbou pre ženy, ktoré majú jemné vlasy. Toto riešenie je jedno z najuniverzálnejších. Vyzerá veľmi žensky a dodáva vám jemnejší vzhľad. Okrem toho, riedka ofina vám nezaberie veľa času na úpravu.

Instagram

Bočná ofina

Ofiny na jednej strane sú najvhodnejšie pre ženy s okrúhlou tvárou. Obzvlášť pôsobivo vyzerajú asymetrické bočné pramene v kombinácii s veľkými vlnami. Vďaka tomuto riešeniu môžete opticky pretiahnúť tvár a pôsobiť štíhlejšie.

Instagram

Ofina v štýle Brigitte Bardot

Ak chcete zvýrazniť svoje oči a lícne kosti, táto ofina s cestičkou v strede je skvelou voľbou. A ešte lepšie vyzerá, ak vlasom pridáte dávku objemu.

Instagram

Ktorá možnosť sa vám páčila najviac?

 

 

Zdroj: takprosto.cc