Od priateľa dostala jednoduchý drevený náhrdelník, keď sa dozvedela čo nosí na krku skoro jej prišlo zle.

Pred jaskyňou si Terry zrazu kľakol na kolená a poprosil Annu aby si dala dole náhrdelník aby si urobyli jednu fotku. Potom vybral z vrecka nožík.

Anna a Terry sú jeden pár z Austrálie .Nakoľko ich vzťah trval už rok terry sa odhodlal že Anne da nezvyčajný darček. Jednoduchý drevený náhrdelník, v tom čase sa ten darček nezdal nijak zvláštný ale Anne sa páčil, vôbec si nemyslela že tento šperk jej navždy zmení život . Anna nosila šperk niekoľko mesiacov, ktorý jej Terry vyrobyl vlastnoručne. Celkom zabudla na prekvapenie . Iba jedna vec sa jej zdala zvláštná a to bolo drevo z ktorého bol šperk vyrobený, bol to strom Lagarostrobos z Tanzmanského ostrovu.

Po roku a pol sa rozhodli Terry s Annou že pojdu na dovolenku do Škótska. Počas pobytu navštívili aj jednu jaskyňu ( presnejšie jaskyňu Smoo čo v preklade znamená skrýša). Pred jaskyňou si Terry zrazu kľakol a poprosil Annu aby si zložila náhredelník lebo chce urobiť niekoľko fotiek a vytiahol z vrecka nôž…

…nôž použil na rozdelenie medailónu z náhrdelníka. Potom ho vrátil Anne ktrorá sa triasla a ťažko hľadala slová ale napokon povedala áno. Ako uvidela skrytý presteň v medailónku, na otázku mala jasnú odpoveď. Mesiace nosila na krku Terryho plán.

„Počkaj, ten prsteň bol celý čas tu? Veď som ho mohla stratiť ty idiot“! – skrýkla.

Čo sa týka sobášu, to bude dlhé zasnúbenie, pár si chce ušetriť na svoj dom a obrad chcú mať na vlastnom dvore. Neplánujú veľkú svadbu ale po takom veľkolepom zasnúbení je Anna spokojná.

Čo sa týka kreativity pri zásnubách to bol jeden z tých romantickejších. Možno to bude inšpirovať aj iných aby bolo čoraz viac netradičných zásnub.

Páčil sa ti článok? Tak ho nezabudni zdielať!