“Stačilo už, pán premiér!”: Progresívne Slovensko založilo kampaň za odstúpenie Matoviča z funkcie

Už je to rok čo bojujeme s pandémiou a zároveň rok vládnutia novej vlády Igora Matoviča. Za ten čas sa mnoho ľudí obrátilo proti nemu hlavne kvôli jeho postupoch pre zmiernenie pandémie.

Dosť si nepovedali len občania ale aj politici, ktorí ťažia proti Matovičovi.

Ako prvý sa tak pokúšajú o predčasné voľby strany Hlas a Smer.

Tentokrát svoju vlastnú iniciatívu o odstúpenie Igor Matoviča začala aj mimokoaličná strana Progresívne Slovensko.

 

Stačilo už

Irena Bihariová, nová predsedníčka strany Progresívne Slovensko, vyzýva prostredníctvom Facebooku na pridanie sa k ich novej kampani. Prostredníctvom stránky stacilo.uz tak môžete podporiť túto kampaň za odstúpenie Igora Matoviča z pozície premiéra.

“Sme presvedčení, že ľudia už majú dosť neustáleho chaosu, hádok, obrovského množstva zlyhaní a experimentov Igora Matoviča.

Už rok prichádza namiesto racionálnych rozhodnutí so svojimi “geniálnymi” nápadmi ako bolo plošné testovanie a teraz očkovanie neregistrovanou vakcínou. Už rok namiesto prijímania svojej zodpovednosti zvaľuje vinu na všetkých okolo, naposledy dokonca na všetkých občanov. Už rok namiesto stmeľovania všetkých iba rozoštváva,” skonštatovala Bihariová.

V závere však podotkla, že zmenu chcú dosiahnuť bez Hlasu a Smeru a práve preto sa rozhodli pre vlastnú kampaň.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on ““Stačilo už, pán premiér!”: Progresívne Slovensko založilo kampaň za odstúpenie Matoviča z funkcie”