Známa krajčírka sa podelila o strihy na letné štýlové šaty! Zvládnu to aj začiatočníci

Ženy zbožňujú nielen krásne oblečenie, ale najmä také, ktoré pravdepodobne nebude mať nik iný. V obchodoch je z jedného modelu však hneď niekoľko kusov, a originálne kúsky od slávnych módnych návrhárov sú pomerne drahé. Preto je úžasné vedieť si ušiť šaty na mieru!

V redakcii sme si pre vás pripravili 12 strihov letných šiat, ktoré si pri troške zručnosti zvládnete vyrobiť aj samé. Ak by aj však bolo šitie pre vás španielska dedina, môžete si ich dať ušiť. Takéto modely sú jednoduché, nevyžadujú si veľa času ani materiálu.  Vyskúšajte a inšpirujte sa!

Modely šiat s nákresmi

1. Každá žena by mala mať svoje malé čierne šaty. Len sa pozrite, aký jednoduchý strih a ako efektne to vyzerá. Holý chrbát dodá ženskosť a ušetrí vás pred horúčavami počas letných dní.

2. Ušiť štýlové a pohodlné šaty je veľmi jednoduché. V obchodoch však často stoja pomerne dosť. S týmto oblečením môžete experimentovať pridaním opasku alebo iných doplnkov.

3. Ďalšie veľmi pekné šaty, čo poviete? Vyzerá to jednoducho a elegantne zároveň, záleží iba na látke, ktorú použijete.

4. Letné šaty s odhaleným chrbtom sú ideálnou voľbou na letnú prechádzku. Stačí veľký slamený klobúk a štýlový outfit je na svete.

5. Ešte jedna verzia letných šiat. Štýlový oversize model.

6. Aké krásne maxi šaty! Ich ušitie je také jednoduché, až je to dokonca zábavné. No vyzerajú skutočne pôsobivo.

7. Čo poviete na tento strih šiat s odhalenými ramenami?

8. Barbie strih šiat je snom azda každého dievčaťa. Je čas si ho splniť.

9. Tieto šaty sú vhodné do kancelárie aj na prechádzku.

10. Ženské šaty s čipkou.

11. Originálne letné šaty. Tento strih je túto sezónu veľmi obľúbený.

12. Elegantné a zároveň sexy šaty, v ktorých zaručene zažiarite.

Na ušitie krásnych šiat niekedy nepotrebujete profesionála. Na prvý pohľad zložité veci sú v skutočnosti veľmi jednoduché. Nezabudnite tento článok zdieľať so svojimi kamarátkami na sociálnych sieťach!

zdroj:takprosto.cc