Aj vy patríte k ľuďom, ktorí spia s mačkou v posteli? Toto by ste mali vedieť

Mačky vedia vycítiť, keď je človek chorý, a dokážu v tele odhaliť negatívnu energiu. Majú veľmi silné elektromagnetické pole. Elektromagnetické vlny mačky po fyzickom kontakte neutralizujú vlny, ktoré chorý človek vyžaruje.

Lekári tvrdia, že v rodinách, kde sú domáce zvieratá, najmä mačky, sú choroby menej časté. Ale aj v prípade, že sa vyskytnú, ľudia sa zotavia omnoho rýchlejšie.

 

Nemali by ste byť prekvapení, ak vaše domáce zvieratko sedí v lone alebo na inej časti tela. Neposielajte ho preč, pretože samo odíde.

Mačka sa snaží dotknúť tej časti tela, kde sa nachádza chorý orgán. Po chvíli bolesť ustupuje a človek sa cíti lepšie.

Odborníci na Bboenergetiku veria, že tieto zvieratá majú veľmi rozvinuté psychické schopnosti. To im umožňuje vidieť ľudskú auru a uzdraviť ju.

Čo všetko môžu mačky liečiť?

  1. Psychiku a nervy

Zmierňujú pocity úzkosti, vzbudzujú v človeku pokoj, pocit sebavedomia a optimizmus.

  1. Srdce

Mačky sú skvelými kardiológmi. Preto sa odporúča osobám, ktorým hrozí srdcový infarkt alebo mozgová príhoda, aby boli čo najčastejšie v blízkosti týchto stvorení.

Prítomnosť mačky v dome stabilizuje krvný tlak u ľudí s neurovegetatívnou dystóniou. Okrem toho, u ľudí, ktorí majú tieto domáce zvieratá, je riziko infarktu znížené o 30-40%.

  1. Pamäť

Najväčšia akumulácia bodov, ktoré aktivujú pamäť, je v strede dlane. V ázijských krajinách ľudia používajú špeciálne gule na stimuláciu tejto časti mozgu. Namiesto toho sa môžeme pomaznať s mačkou alebo psom. Ak to robíte každý deň, zlepšujete tým svoju pamäť.

  1. Imunitu a kosti

Odborníci si tiež všimli, že tieto zvieratá pomáhajú rýchlo znížiť teplotu v prípade prechladnutia alebo chrípky. Okrem toho, zmierňujú bolesti a dokonca posilňujú kosti.

„Špecializácia“ mačiek

 

  • Mačky lepšie vyliečia choroby nervového systému a vnútorných orgánov.
  • Mačky sú najlepší odborníci v oblasti osteoartritídy, spondylózy, osteopatie.
  • Mačky s dlhou srsťou sú vynikajúcimi neurológmi. Pomáhajú v prípadoch depresie, znižujú podráždenosť, normalizujú spánok.
  • Mačky so stredne dlhou srsťou sú dobrými kardiológmi.
  • Krátkosrsté mačky lepšie liečia poruchy žalúdka, pečene a obličiek.
  • Siamské mačky pomáhajú pri liečbe prechladnutia. Zohrávajú tiež dôležitú úlohu pri prevencii chrípky. Ich prítomnosť v dome ničí baktérie, ktoré môžu spôsobiť toto ochorenie.

V skutočnosti záleží aj na farbe mačky…

Čierne mačky: oplatí sa priniesť si ich do domu?

Niektorí majú obavy z myšlienky, že by sa po ich príbytku pohybovala čierna mačka. Málokto však vie, že je schopná absorbovať veľa negatívnej energie. Zbavovaním prebytočnej negatívnej energie, čierne mačky pomáhajú normalizovať krvný obeh, metabolizmus či dokonca urýchľovať vstrebávanie vnútorného hematómu. Zabraňujú tak infarktu, mŕtvici, hypertenzii, gastritíde a osteopatii.

Uvažovali ste už niekedy nad tým, že by vás mačky mohli uzdraviť?