Muž otvorene opísal, čím všetkým si prešiel, keď jeho žena rodila. Toto si prečítajte

Narodenie dieťaťa je skutočným zázrakom, pri ktorom niektorí oteckovia dokonca omdleli. Toto všk nie je prípad Williama Triceho!

Bol so svojou ženou od začiatku do konca – ale stále nechápe, ako sa jej to podarilo.

William však nehľadá vysvetlenie. Rozhodol sa listom poďakovať svojej žene  a dokázal vyjadriť svoje myšlienky tak, že jeho príspevok sa okamžite stal hitom internetu.

Foto: Facebook/ William Trice Battle

Čítajte:

„Naozaj neviem, ako to urobila. Jej bolesť bola taká intenzívna, tak všadeprítomná, že som ju cítil aj ja. Cítili ju všetci, ktorí boli pri nás.

Jej bolesť bola hrozná a neznesiteľná. Uvedomil som si, že zatínam zuby spolu s ňou, napínal som celé svoje telo pri každej kontrakcii a slzy sa mi tiekli z očí.

Zároveň som si uvedomil, že som len akýsi spolucestujúci, ktorý by nikdy nepochopil tú šialenú bolesť, akú prežívala.

Foto: Facebook/ William Trice Battle

Dala do toho všetku energiu, silu a statočnosť.

A na konci toho všetkého nám všetkým dovolila vidieť to, čo jej patrilo tých posledných 9 mesiacov. Nakoniec sme dostali príležitosť milovať a vychovávať syna, za ktorého obetovala svoje telo, pohodlie, energiu aj seba.

Môj syn je úplný zázrak. Každé dieťa je dokonalý zázrak. Ale pre mňa je najväčším zázrakom jeho matka, ktorá mi ukázala, čo je skutočná nezištnosť. Čo je skutočná láska.

Skutočným zázrakom je moja žena.“

Foto: Facebook/ William Trice Battle

Tu je aj niekoľko fotografií Williama s manželkou a dieťaťom:

Williamove slová dojali mnohých ľudí…

„Keby som musel ja znášať bolesti pri pôrode dieťaťa, na svete by bolo veľmi málo ľudí. Ženy sú také silné, že mám pocit, akoby ani neboli z tejto planéty.“

Foto: Facebook/ William Trice Battle

„Toto je pravá láska. Máte nádhernú rodinu!“

„To sú prekrásne slová o žene!“

„Je úžasné, ako veľmi milujete svoju ženu!“

„Skvelý manžel!“

Foto: Facebook/ William Trice Battle

 

„Nádherné slová plné súcitu a lásky k jeho manželke. Je škoda, že len málo mužov otvorene vyjadruje svoje pocity. Plakala som, keď som to čítala.“

Už ste boli prítomní pri pôrode?

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž otvorene opísal, čím všetkým si prešiel, keď jeho žena rodila. Toto si prečítajte”