Spevák Ed Sheeran odkúpil domy všetkých svojich susedov, minul vyše 4 milióny eur! Mal na to dobrý dôvod

V roku 2012 si spevák Ed Sheeran kúpil svoj prvý dom vo Framlinghame v grófstve Suffolk – kde aj vyrástol. V Suffolku chodil do školy a tam práve stretol aj svoju budúcu manželku Cherry Seaborn. Za nehnuteľnosť zaplatil 895 000 libier (cca 978 000 eur) a odvtedy začal skupovať okolité domy susedov, ktorý nesúhlasili s prácami, ktoré sa diali na jeho pozemku ako informuje Metro.

Po kúpe svojho domu odkúpil aj nehnuteľnosť vedľa za 450 000 libier (cca 491 000 eur) no tam to neskončilo. O 4 roky neskôr si odkúpil dom naproti za neuveriteľných 925 000 libier (cca 1 010 000 eur) a o rok na to investoval 525 000 libier (cca 573 000 eur) do bungalovu.

Posledný dom, ktorý odkúpil bol od jeho susedky Sharon Jenk, za ktorý v apríli tohto roku zaplatil 875 000 dolárov (cca 789 000 eur).

 

Domček na strome, kaplnka či rybník – Ed Sheeran má bláznivé nápady

Susedia sa sťažovali na stavebné práce, ktoré prebiehali na Sheeranovom pozemku, ktoré údajne zasahovali do kvality bývania jeho susedov. Problémom bol domček na strome a kaplnka, ktorú si chcel spevák na pozemku vybudovať. Najväčším problémom bol však rybník, ktorý si dal vybudovať na neďalekej lúke.

Susedia mali podozrenie, že ho chce využívať na rekreáciu a plávanie (čo mu malo byť zakázané) no úradom spevák tvrdil, že tento rybník má pomôcť životnému prostrediu. Kvôli tomuto problému Sheeran obložil breh rybníka senom aby nikto nevidel čo sa tam deje.

 

Image result for ed sheeran house suffolk

Zdroj: news.sky.com

 

Aký je Váš názor na tento bizarný prípad? Povolili by ste takémuto prominentnému susedovi takéto stavby alebo by ste mu svoj dom predali?