Aj z krátkych vlasov sa dá vytvoriť krásny účes. Táto žena Vám ukáže ako na to!

To, že z krátkych vlasov sa nedá vytvoriť krásny je iba mýtus. To dokazuje aj youtuberka, ktorá si hovorí Milabu (vlastným menom Milana Burykin). Na Youtube začala už v roku 2013 a zatiaľ o nej nekolujú žiadne kauzy ani kontroverzie. Na svoje súkromie si dáva pozor a napriek tomu že má cez milión odoberateľov si so svojim manželom Andreyom žijú pokojný život.

No teraz k účesom, Milana má na svojom youtube kanále mnoho návodov na to ako si z krátkych vlasov vytvoriť účes. V tomto článku spomenieme zopár a je už iba na Vás, ktorý účes vyskúšate.

#1 V jednoduchosti je krása

Ak potrebujete účes na bežný deň no zároveň chcete vyzerať upravene a elegantne určite vyskúšajte jeden z týchto troch účesov. Budete potrebovať sponky/klipy, trpezlivosť a čas. Postupujte pomaly podľa návodu on Milany a tieto krásne účesy môžu zdobiť aj Vašu hlavu. Ak chcete tieto účesy pretvoriť na trošku ležérnejšie vytiahnite si pár pramienkov vlasov.

#2  Vrkôčiky, vrkoče, drdoly

Ak ste trošku viac zručná tieto účesy si vytvoríte raz – dva! Budete na nich potrebovať malé priesvitné gumičky, pinetky a aj ozdobné spony ak chcete účes oživiť. Tieto účesy síce vyzerajú jednoducho no nie vždy sa na prvýkrát vydaria tak ako chcete. No nebojte sa ich a s dávkou trpezlivosti sa pustite do experimentovania.

#3  Nebojte sa extravagantnosti

Na vytvorenie týchto účesov budete potrebovať aj klipy, ktorými si oddelíte sekcie vlasov, s ktorými akurát „nepracujete“. Proces síce vyzerá byť náročný no ak to skúsite a Vám sa zadarí budete mať na hlave účes, ktorý sa nevidí tak často. S týmito účesmi určite vyniknete!

#4  Moderné a roztomilé

Pri účese je dôležitý aj objem vlasoch, ktorému dopomôžete jednoducho kefou a lakom na vlasy. Tieto 3 účesy sú určite moderné no zároveň jednoduché a roztomilé. Milana ich skrášlila aj kovovými krúžkami, ktoré sú vo vlasoch momentálne dosť populárne.

#5  Krásne nastajlované vlasy za menej ako 5 minút!

Ak už máte dosť žehlenia vlasov skúste použiť kulmu. Milana Vám vo videu ukáže ako si správne natočiť aj krátke vlasy aby vyzerali úžasne. Stačí začať pekne zdola a vrchné sekcie vlasov oddeliť klipami. Ak sa ráno často ponáhľate tento účes je pre Vás ako stvorený – je jednoduchý, rýchly a zároveň elegantný.

Ako si stajlujete vlasy Vy? Páčia sa Vám nápady od mladej Milany?