Dcéra Ivety Malachovskej je verná podoba svojej mamy. Sú takmer na nerozoznanie

Známa televízna osobnosť, Iveta Malachovská, je vydatá už viac ako 25 rokov. Za manžela si pred štvrťstoročím vzala operného speváka Martina Malachovského, ktorý je od nej o 2 roky mladší. Dvojica má spolu  vydatú dcéru, ktorá sa na svoje mamu podobá tak, ako by jej vypadla z oka.

Iveta je so svojim manželom veľmi spokojná. Spolu tvoria harmonický pár, ktorého šťastím bola vždy ich jediná dcéra. Aj napriek tomu, že odišla na štúdium do zahraničia, rodičia na ňu nedajú dopustiť a je pre nich všetkým. Momentálne žije v Nemecku aj so svojim manželom, s ktorým uzavrela manželský zväzok toto leto.

Kristína je verná podoba svojej mami. Na fotografiách si môžete všimnúť ich podobné čtry, ktoré ani jedna z nich nezaprie. Dokonca majú rovnaký úsmev a kvalitné husté vlasy. Čo hovoríte, podobajú sa?

Iveta je známou osobnosťou populárnej relácie RTVS Dámsky klub. Je taktiež aktívna na sociálnych sieťach, kde často pridáva fotografie s popisom ako napríklad: „Moja milovaná a šikovná dcéra Kikuška pečie takéto dobroty.“

zdroj foto kika_kocian

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dcéra Ivety Malachovskej je verná podoba svojej mamy. Sú takmer na nerozoznanie”