Média obvinili Lucku Bílú,že si zámerne upravuje svoje fotky. Toto odkazuje všetkým bulvárným novinárom

Jedna z najpopulárnejších českých speváčok – Lucie Bílá je príkladom toho, že žena je krásna v každom veku.

Samozrejme, že za tým stojí obrovské odriekanie a hodiny starostlivosti o svoj výzor, no stojí to za to. Lucia má dokonalú postavu a jej tvár je takmer bez vrások.

Nikdy nemala problé ukázať, ako naozaj vyzerá a že plastické zákroky nie sú jej kamarátmi. Možno aj kvôli tomu dnes randí s mladým sympatickým partnerom.

Lucie však v posledných dňoch čelila obvineniu, v ktorom ju české médiá upodozrievajú z toho, že na zverejnených instagramových fotografiách používa vylepšenia, aby vyzera omnoho mladšie. Médiá tvrdia, že nie je možné, aby 57 ročná dáma vyzerala tak skvele.

Aj napriek tomu, že Luciu toto obvinennie prekvapilo, nenechala sa odradiť a ani znechutiť. Na sociálnu sieť zverejnila video detailov jej tváre, aby sa média presvedčili sami, že žiadne filtre nepoužíva.

Nemožno pochybovať, že toto video je skutočne bez filtrov. Médiám neostáva nič iné, len obdivovať túto krásnu dámu!

Zdroj: Instagram.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Média obvinili Lucku Bílú,že si zámerne upravuje svoje fotky. Toto odkazuje všetkým bulvárným novinárom”