Kvetka Horváthová zreje do krásy. Takto vyzerala keď mala len 17 rokov

Známa slovenská moderátorka – Kvetka Horváthová je dnes neoddeliteľnou súčasťou televízie Markíza. Aj ked‘ v začiatkoch svojej telvíznej kariéry pôsobila vo verejnoprávnej televízii, krátko po tom dostala ponuku účinkovať v mládežnickej relácii Cŕn-Cŕn. V tom čase mala sladkých 18 rokov.

Dnes je z Kvetky dospelá pôvabná dáma, ktorá sa aj napriek materským povinnostiam nevzdala moderovania televíznych relácií.

Medzi najpopulárnejšie relácie, ktoré Kvetka moderovala môžeme zaradiť Teleráno a Farmu, ktorej súčasťou bola 9 sezón. Okrem spomenutých sa objavila aj v Bailande či v relácii Doma s Markízou. V jej rodine však nie je jediná, kto sa objavuje na televíznej obrazovke. Jej sestra Lucia Barmošová, pôsobí v televízii JOJ.

Minulý rok mala – 44 rokov. Rok čo rok vyzerá lepšie a jej vek by jej nikto netipoval. Kvetka je mamou 11 ročnej dcérky Paulínky. Pred pár dňami si zaspomínala na svoje televízne začiatky, kedy mala len 17 rokov. Na svoj instagramový profil zverejnila fotografiu, ktorá bola vytvorená práve vtedy. Čo poviete, zmenila sa?