Vyberte si kameň a dozviete sa o svojom živote všetko, čo potrebujete vedieť

Vyberte si jeden z týchto 6 kameňov. Nerozmýšľajte nad farbou, riaďte sa len svojím podvedomím…

Dalmatínsky jaspis

Ak ste si vybrali tento kameň, mali by ste sa čím skôr upokojiť a uvoľniť. Život je krátky a verte, že každá situácia má riešenie. Zamerajte sa na pozitívne stránky života. Trávte čas s rodinou, priateľmi a v žiadnom prípade sa nebráňte smiechu!

Červený obsidián

Mali by ste sa pohnúť dopredu a zabudnúť na krivdy z minulosti. Vaše podvedomie sa vám pokúša otvoriť oči – tráva na druhej strane nie je vždy zelenšia ako tá vaša. Nepodávajte sa pocitom trpkosti a závisti, tie vás len oslepujú. Neporovnávajte sa s ostatnými, zamerajte sa na to, čo máte a všetko bude fungovať.

Opál

Hľadáte pokoj. Vaša budúcnosť sa zdá byť neistá, no zamyslite sa nad svojimi cieľmi. Ste na správnej ceste.

Nájdite zdroj inšpirácie a obráťte sa k nemu vždy, keď sa cítite zle alebo unavene.

Howlit

Pozrite sa na znamenia okolo vás. Tento kameň symbolizuje silné spojenie s duchovným svetom. Pamätajte, čokoľvek sa stane, nie ste v tom sami. Vaša intuícia má obrovskú silu a mali by ste jej veriť. Howlit sa tiež spája s tehotenstvom. Prináša šťastie všetkým, ktorí majú v pláne priviesť na svet nového potomka.

Slnečný kameň

Toto je optimistické znamenie vo vašej budúcnosti. Najzaujímavejšia časť vášho života sa práve začína. Využite preto všetky príležitosti a začnite sa radovať. Získate mnoho pozitívnej energie a šťastie sa konečne obráti na vašu stranu. V prípade, že narazíte na problémy, pamätajte, že máte dostatok sily na to, aby ste ich prekonali.

Malachit

Tento kameň symbolizuje zmenu. Po súčasnom štádiu života budete silnejší, múdrejší a lepšie pochopíte aj ľudí okolo vás. Malachit znamená prosperitu a hojnosť, preto vás všetky zmeny privedú k niečomu lepšiemu. Ste pripravení na akékoľvek zmeny a výzvy.

Aký kameň ste si vybrali?

zdroj: apost.com