15 krátkych príbehov o ľuďoch s bláznivými životnými zážitkami. Zažili ste už niečo podobné?

Učenie sa na vlastných chybách občas nefunguje, najmä čo sa týka lásky. Ukázalo sa, že čím viac partnerov a manželstiev človek mal, tým ťažšie je pre neho budovať si vzťahy v novom manželstve. Málokto to však zastaví a ľudia s optimizmom vstupujú do nových vzťahov, a to aj potom, čo zažili ťažké rozchody. Niektorí však pokračujú ešte ďalej a znovu spájajú svoje životy s bývalými manželmi či manželkami. Niekedy to vedie k druhému rozvodu, ale niekedy k šťastnému a dlhodobému spojenectvu.

Prečítajte si 15 príbehov ľudí, ktorí zažili takýto zážitok, a presvedčte sa, aká úžasná vie byť láska.

 • Moja mama to urobila a dvakrát. Krátko po mojom narodení sa rozviedla s otcom, ale zistila, že je tehotná. Potom sa znova zosobášili, ale netrvalo to dlho. Potom sa vydala za môjho nevlastného otca, s ktorým sa po 5 rokoch rozviedli a po ďalších 3 sa znova dali dokopy. Toto manželstvo už trvá približne 15 rokov.

 

 • Moji rodičia sa zosobášili, keď mama mala 16 rokov a otec 21. Potom prišlo obdobie, ktoré vyvrcholilo ťažkým rozvodom a bojom o starostlivosť. A po 30 rokoch sa znovu zosobášili a boli spolu až do smrti. Okrem toho, môj otec a nevlastný otec sa stali priateľmi, ktorí si každý večer vyrazili do garáže na pivo.

 

 • Starý otec sa oženil s mojou starou mamou. Potom sa s ňou rozviedol a oženil sa s ďalšou ženou. Potom sa rozviedol s touto ženou a oženil sa s mojou babičkou. Potom sa rozviedol s mojou babičkou a znova si vzal tú druhú ženu.

 

 • Môj kamarát sa rozviedol so svojou manželkou, keď ich dieťa nemalo ani rok. Mali veľké problémy s prácou a peniazmi. A po rozvode sa z jeho manželky stala slobodná matka a dostávala pomoc od štátu. Keď ich dieťa začalo chodiť do školy, znovu sa vzali.

17 историй о людях с безумной личной жизнью, и парочка таких знакомых точно есть у каждого

© pxhere

 • Moji rodičia sa rozviedli, keď bola mama so mnou tehotná. Nepoznal som svojho otca, až kým som sa ho v 19-tich rokoch nerozhodol hľadať. Našiel som ho a potom sa stretli s mamou, znovu sa do seba zamilovali a zosobášili.

 

 • Chlap, ktorý pracuje na v jednom z našich oddelení, sa šesťkrát oženil a rozviedol s tou istou ženu. Čo sa mňa týka, zjavne majú problémy s logickým myslením.

 

 • Druhýkrát sme sa zosobášili, pretože som ju mal rád. A ona zo mňa chcela vyžmýkať viac peňazí ako pri prvom rozvode.

 

 • Jeden z mojich príbuzných sa s manželkou rozviedol pred viac ako 10 rokmi. Z tohto manželstva je dcéra, ktorá sa vydala a po otehotnení uviedla, že chce pre svoje dieťa tradičnú rodinu vrátane svojich starých rodičov. Jej otec, ktorý v tom čase chodil s inou ženou a plánoval si kúpiť dom, opustil svoju priateľku tesne pred Novým rokom a rýchlo si vzal svoju exmanželku.

17 историй о людях с безумной личной жизнью, и парочка таких знакомых точно есть у каждого

© pxhere

 • Moji rodičia sa rozviedli, keď som mala 12 rokov, a po 2 rokoch sa znova zosobášili. Uplynulo 10 rokov a stále sú spolu. Chovajú sa k sebe, akoby sa nič nestalo. Stále nemôžem pochopiť, o čom to celé bolo.

 

 • Vzali sme sa, keď som mala 19 a on 21. Boli sme príliš mladí a po 7 rokoch, keď sme už mali 2 synov, sme sa rozviedli. Ďalších sedem rokov sme strávili rozvodom, stretávali sme sa s inými ľuďmi a bývalý manžel sa dokonca zasnúbil. Potom sme sa však rozhodli znovu stretnúť a už 8 rokov sme opäť manželia. Úprimne povedané, bolo to veľmi ťažké, ale teraz sme obaja šťastní.

 

 • Môj priateľ sa oženil s vietnamským dievčaťom, aby získal víza. Po 2 rokoch sa rozviedli po vzájomnej dohode. Až po tých dvoch rokoch sa dokázali do seba zamilovať a asi po roku ju skutočne požiadal o ruku. Museli si dokonca najať právnika, pretože úrady nevedeli pochopiť, prečo by si mali znovu vziať tú istú osobu.

 

 • Rozviedli sme sa pred viac ako 3 rokmi,. Bolo to prevádzané súdmi a hádkami. Celú tú dobu som ho nenávidela celým srdcom až do dňa, keď prišiel s kvetmi a navrhol, aby sme sa stretli. Bez dlhého čakania som okamžite súhlasila a teraz sa snažíme obnoviť náš vzťah.

17 историй о людях с безумной личной жизнью, и парочка таких знакомых точно есть у каждого

© pixabay

 

 • Moja matka mala 19 rokov a otec 41 rokov, keď sa rozhodli zosobášiť. 2 alebo 3 roky po mojom narodení sa moja matka zamilovala do svojho rovesníka. Žila s ním asi 5 rokov a po ďalších 3 rokoch sa moji rodičia opäť stretli, aby ma spoločne vychovávali. Je to už 15 rokov a ja už žijem oddelene, oni sú však stále nerozlučná dvojica.

 

 • Moji rodičia sa vzali, keď mala mama iba 18. Keď sa im narodilo prvé dieťa, rozviedli sa. Otec potom išiel slúžiť vo Vietnamu a keď sa vrátil po roku a pol, znova sa oženil s mojou mamou. Jediné, čo získali týmto manželstvo som bola ja. Rozviedli sa, keď som nemala ani rok.

 

 • Rodičia môjho nevlastného otca sa rozviedli, keď on a jeho bratia boli tínedžeri. Nehádali sa, trávili spolu veľa času a nakoniec sa rozhodli opäť vziať. Ukázalo sa však, že pred mnohými rokmi, počas rozvodu, existovali nezrovnalosti s rozvodovými papiermi a po celý ten čas  boli prakticky stále manželmi.

A čo si myslíte vy, existuje šanca na nové manželstvo z bývalým manželom?

 

zdroj: adme.ru

 

0 replies on “15 krátkych príbehov o ľuďoch s bláznivými životnými zážitkami. Zažili ste už niečo podobné?”