Chcete vedieť koľko stojí váš byt alebo dom za 3 minúty? Vyskúšajte si kalkulačku na nehnutelnosti.sk

Koronakríza prinútila mnohých Slovákov popremýšľať nad vlastným bývaním a prehodnotiť investície do nehnuteľností. Aj napriek tomu, že mnoho z nich očakávalo pokles cien bytov a domov, opak sa stal pravdou a ceny naďalej stúpali. Portál Nehnuteľnosti.sk vytvoril kalkulačku , podľa ktorej si viete zistiť cenu vlastnej nehnuteľnosti.

Všetko čo stačí k tomu, aby ste zistili cenu bytu v ktorom bývate, je jeho presná veľkosť a adresa. My sme si vybrali byt na sídlisku v Košiciach

Zdroj: nehnuteľnosti.sk

My sme si určili byt, ktorý sa nachádza na 6. poschodí, ide o panelovú bytovku a bola postavená v roku 1979 a má 69 metrov štvorcových.

Portál medzi poslednými informáciami požadoval informácie o vlastníkoch a informáciu, či sa byt plánuje v budúcnosti predávať. Úplne posledným krokom je zadanie e-mailovej adresy.

Zdroj: nehnuteľnosti.sk

Po zadaní adresy sa už zobrazila odhadovaná priemerná suma bytu, pričom okrem celkovej hodnoty môžete vidieť aj minimálnu hodnotu a jeho maximálnu hodnotu. Pri odhadovanom byte vyšla priemerná cena na 129 527 tisíc eur. kalkulačku na výpočet nájdete na tomto odkaze

Zdroj: refresher.sk